Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Enter źle działa...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Enter źle działa...

    czemu enter akceptuje nowy opis zamiast dać nowa linie w opisie jak i w rozmowie? Wersja gadu gadu to od 3.0.x.xxxxx do aktualnej wersji telefon Nokia 5230 i Nokia N95.
    Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

    #2
    Hmm... to zależy jak na to spojrzymy. Enter służy też do akceptacji treści i jej wysyłki. W wersji desktopowej można to ustawienie zmienić tak aby powodowało również przejście do nowej linii. Nie wiem tylko, czy jest taka potrzeba w aplikacjach mobilnych. Żadna z nich nie ma na chwilę obecną możliwości samodzielnego ustawienia pionowego opisu.

    Komentarz


      #3
      A powinna być, tak jak możliwość przełamania linii w trakcie pisania wiadomości. Przecież przełamanie linii jest jedną z podstawowych funkcji pisania na komputerze, czyż nie? Telefony też potrafią przełamywać linie, a nieraz jest to bardzo przydatne.

      Jestem za przełamaniem linii w opisie i w oknie rozmowy, bo bardzo mi to przeszkadza, że nie ma takiej możliwości, choć jest to jedna z podstaw wygodnego i zrozumiałego pisania (akapity!). Dziwi mnie, że jeszcze tego nie wprowadzono

      Lub chociaż dajcie możliwość wyboru. Często jest potrzeba wysłania dłuższej wiadomości, a łamanie linii znakiem /, czy też | jest nielogiczne i po prostu nieestetycznie wygląda. Nie wspomnę o tym, że można się wtedy pogubić.
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
        Hmm... to zależy jak na to spojrzymy. Enter służy też do akceptacji treści i jej wysyłki. W wersji desktopowej można to ustawienie zmienić tak aby powodowało również przejście do nowej linii. Nie wiem tylko, czy jest taka potrzeba w aplikacjach mobilnych. Żadna z nich nie ma na chwilę obecną możliwości samodzielnego ustawienia pionowego opisu.
        Wreście odpowiedz! Dzięki że przynajmniej wiem.

        Powiem tak myślę że enter jako nowa linia był by bardzo dobry. Zróbmy ankietę to się przekonamy, a jak zrobisz postawie ci piwo Tak po za tym może marketing za tym idzie bo wersja płatna 4.7.3 java ma nową linie, także

        Po za tym przykładowo jak ja chcę dać powiedzmy takzwane 2 opisy do gg, to muszę np. dać Opis_1 /*|*\(Głupi znak odzielający) Opis_2 także i tak głupio, idiotycznie to wygląda.
        Ostatnio edytowany przez TheDuliMen; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Uzupełnienie posta.
        Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

        Komentarz

        Pracuję...
        X