Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Program GG został już uruchomiony, ale nie odpowiada

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Program GG został już uruchomiony, ale nie odpowiada

    Witam. Tak jak w temacie mam problem z odpaleniem gg11 - jak włączam to mam powiadomienie jak na zdjęciu, po wciśnięciu OK znika z procesów, przed włączeniem gg w ogóle ich nie ma. Chrześniak bawił się w moim komputerze i zainstalował jakieś stare gg chyba 6 czy 7, a ja miałem zainstalowaną 11. Wygląda to tak że nawet po odinstalowaniu tego starego gg i reinstallu nowego problem nie zniknął.

    gg.jpg

    #2
    Sprawdź, czy przypadkiem nie jest tak, że program tak faktycznie jest już uruchomiony - widać jego procesy w menedżerze zadań - jednak nie ma ikony GG w tray'u tym, samym nie możesz wyświetlić okna kontaktów na pulpit.

    Jeżeli tak jest spróbuj dostosować wyświetlanie się ikon i notyfikacji w tray'u tak aby były one wyświetlane zawsze. Klikamy lewym przyciskiem myszy na strzałce skierowanej w górę przy tray'u Windows 7 wówczas powinno się wyświetlić okno z opcją dostosuj. Następnie trzeba wybrać opcję dla programu GG, najlepiej zdecydować się na opcję pokazuj ikony i powiadomienia przy programie GG.

    Komentarz


      #3
      Mam ten sam problem i mimo dostosowania programu gg dalej nie chce sie uruchomić. Odinstalowałam wszystko ale dalej program nie chce sie uruchomic...???

      Komentarz


        #4
        magdusha czy masz procesy GG w menedżerze zadań? Opisz dokładniej swój problem bo nie wiem co dokładnie się u Ciebie dzieje. Co masz na myśli pisząc, że odinstalowałaś wszystko?

        Komentarz


          #5
          hej mam podobnie tylko u mnie sie nic nie pojawia porpostu jak chce uruchomic GG nic sie nie dzieje uruchamia sie jedynie w procesach i nic po za tym unistalowale instalowalem od nowa kilka razy i nic .. mam najnawsza wersje co zrobic ?

          Komentarz


            #6
            Czy sprawdzałeś wskazywane wcześniej kwestie związane z ustawieniami ikon i notyfikacji w systemie?

            Potrzeba mi trochę więcej danych aby móc to zweryfikować.

            Komentarz


              #7
              ja nic nie sprawdzalem szczeze to nie wiem jak 1 raz tak mam ..

              Komentarz


                #8
                "spróbuj dostosować wyświetlanie się ikon i notyfikacji w tray'u tak aby były one wyświetlane zawsze. Klikamy lewym przyciskiem myszy na strzałce skierowanej w górę przy tray'u Windows 7 wówczas powinno się wyświetlić okno z opcją dostosuj. Następnie trzeba wybrać opcję dla programu GG, najlepiej zdecydować się na opcję pokazuj ikony i powiadomienia przy programie GG."

                Czy próbowałeś tej czynności?
                Widzę, że wypowiedziałeś się również w podobnej, a być może tej samej kwestii
                http://forum.gg.pl/showthread.php?11...-nie-uruchamia!!!
                Tam wskazałem jaka dokładnie lokalizacja logów nas interesuje.

                Komentarz


                  #9
                  mam viste nie 7 wysylam logs

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X