Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja a archiwum rozmów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aktualizacja a archiwum rozmów

    Witam,

    Na jednym z iPhonów posiadam jeszcze starą wersję aplikacji, z której korzystałem kilkukrotnie, więc znajduje się tam jakaś część archiwum...
    Pytanie: Jak będzie wyglądać sprawa z archiwum ze starej wersji aplikacji gdy dokonam aktualizacji? Czy rozmowy z poprzedniej wersji zostaną przeniesione do nowej, a następnie archiwum zostanie zsynchronizowane z chmurą i stanie się dostępne na pozostałych urządzeniach?

    #2
    na początek radziłbym zrobić kopie archiwum z tel na wszelki wypadek, po zrobieniu aktualizacji archiwum powinno się zsynchronizować i być widoczne w archiwum online.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez sadowski Zobacz posta
      na początek radziłbym zrobić kopie archiwum z tel na wszelki wypadek, po zrobieniu aktualizacji archiwum powinno się zsynchronizować i być widoczne w archiwum online.
      Kopii archiwum z telefonu raczej nie jestem w stanie zrobić gdyż telefon nie ma jb (mogę co najwyżej wcześniej zrobić ogólną kopię w iTunes). Mam nadzieję, że synchronizacja archiwum przebiegnie tak jak napisałeś, a nie np. te kilka rozmów, które mam w telefonie po synchronizacji nadpisze mi to właściwe archiwum które mam na dysku.

      Komentarz

      Pracuję...
      X