Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Boty na zlecenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Boty na zlecenie

    Cześć, chciałem zaoferować Wam, że mogę dla was robić boty, znam bardzo dobrze php, mysql, tak więc nie będzie problemów, Gdy ktoś nie ma serwera, postawie to na swoim serwerze.
    Wymagam tylko:
    -Stworzenia numeru gg dla bota

    Jeśli jesteś zainteresowany, pisz tu, w temacie, lub na gg:34655403 nawet gdy jestem niedostępny

    Pozdrawiam God
    Już niedługo...

    #2
    God popracuj jeszcze nad swoim skryptem bo ostatnio mi go pokazywales i nie jest za rewelacyjny. Chyba ze ktos lubi prostotę, a w sieci raczej wolą przepych

    Pozdr. Wazniak

    Komentarz


      #3
      Ruloo, to tylko jeden z moich "genialnych pomysłów" mam nadzieje że zajrzałeś w .ver ? Mam nadzieje że widziałeś że to dopiero 0.2.6?
      Już niedługo...

      Komentarz


        #4
        Skoro tak to po co tak szybko się reklamujesz. ?? Poza tym na początku napisales ze bardzo dobrze znasz PHP a skoro tak to napisanie takiego czatu powinno zając ci pare godzinek i nie bylo by potrzebne pisanie w ver ze to dopiero wersja startowa
        ja tam uwazam ze znam dopiero początki php i MySQL a napisanie kodziku zajmuje mi okolo 2 dni.
        Tak ze kolego się nie spinaj, ze tak napisalem tylko poprostu najpierw koncz dopiero publikuj
        Ostatnio edytowany przez Wazniak96; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Ehh, kolego wyzej, nie "spinam sie" chodzi o to ze nie reklamuje swojego czatu
          Cos zle zrozumiales
          Ah, i ja nie mam czasu siedziec caly czas przed jednym projektem, inne czekaja, dlatego czat tak wolno sie rozwija ,
          Ostatnio edytowany przez Beniooo; [ARG:4 UNDEFINED].
          Już niedługo...

          Komentarz


            #6
            Nom to miło słyszec, sory za zamieszanie

            Komentarz

            Pracuję...
            X