Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana opisu co okreslony czas.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zmiana opisu co okreslony czas.

    Witam! Czy jest mozliwosc aby opis zmienial sie automatycznie co okreslony czas? Np. jest "Opis 1" za jakis czas (np.5min) jest "Opis 2" itd.
    Bot mam w PHP.
    Jezeli taki skrypt sie da zrobic czy da sie zmieniac tez tym status?
    Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: zmiana z "Bota" na Bot

    #2
    Poczytaj o CRONie.
    Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

    Komentarz


      #3
      Przelecialem cala dokumentacje i nic nie ma

      Komentarz


        #4
        To nie jest w dokumentacji GG Bot'a. Przecież możesz obok BotAPI pisać skrypt PHP. Wpisz w Google Croon.
        Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

        Komentarz


          #5
          Jesli nie chcesz uzywac crona, najlepiej ustaw kilka opisow w zmiennych, i zastosuj instrukcje warunkowa z czasem uniksowym najlepiej, i wklep ze gdy zostanie spelniona opis zostaje zmieniony na opis z tablicy, jesli potrzebujesz gotowego kodu, pisz gg:34655403
          Już niedługo...

          Komentarz


            #6
            Nie znam sie na PHP, przydal by sie gotowy skrypt.

            Beniooo, Jak mam napisac jak masz wlaczone blokowanie wiadomosci od nieznajomych?
            Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Pomoc udzielana jest na forum, a nie na priv

            Komentarz


              #7
              Zamieszczone przez Beniooo Zobacz posta
              Jesli nie chcesz uzywac crona, najlepiej ustaw kilka opisow w zmiennych, i zastosuj instrukcje warunkowa z czasem uniksowym najlepiej, i wklep ze gdy zostanie spelniona opis zostaje zmieniony na opis z tablicy, jesli potrzebujesz gotowego kodu, pisz gg:34655403
              Rozwiązanie tylko połowiczne. Zmiana wykona się pod warunkiem, że ktoś odezwie się do bota - jeśli nie to poczeka sobie aż to nastąpi.
              Jedyne sensowne rozwiązanie to CRON - a jeśli nie masz do niego dostępu to coś w stylu webcrona - serwisu który sam będzie odpytywał Twój plik co określony czas.
              Pozdrawiam, Kubofonista
              http://ggczat.net & http://kubofonista.net

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez krzos Zobacz posta
                Witam! Czy jest mozliwosc aby opis zmienial sie automatycznie co okreslony czas?
                Tak, da się. GG 6.1 build 158 + PowerGG 1.7.0. Można ustawić dowolny opis i czas SCREEN
                Ostatnio edytowany przez musli; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  musli, tu chodzi o bota
                  Już niedługo...

                  Komentarz


                    #10
                    Beniooo wiem wiem, doczytałem po czasie

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X