Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Powracające kontakty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Powracające kontakty

    Mam taki problem... Miałem znajomych pod numerem x, ale zmienili numer na y. No to ja zmieniam ich numer z x na y i jest w porządku. Ale po restarcie aplikacji mam na liście i numer x i y, ale w taki sposób, że mój znajomy ma w kontakcie numer y, a numer x jest jako nieznany i mam opcję dodania go do znajomych. Już kiedyś była taka sytuacja, że dawne numery powracały, ale mi powracają tylko te, które zastąpiłem innym. Sprawdzałem, nigdzie nie mam starego numeru, ani na AQQ, ani na GG z T-Mobile. Próbowałem też dodać ten numer x, a potem usunąć, ale po restarcie ten numer znowu powrócił. Już dwa razy mi się przydarzyła taka sytuacja i mam 2 kontakty, które kompletnie nie są mi potrzebne.

    #2
    Ja dodaje i usuwam kontakty na pc. Potem w tel nie mam problemu.

    Komentarz


      #3
      No tak, tak, mea culpa, ale przecież tak nie powinno być, nie?

      Komentarz


        #4
        bump

        Komentarz


          #5
          Niestety nie powinno byc ale tez mam ten problem

          Wysyłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2
          c0d3r.eu Zapraszam

          Komentarz


            #6
            Bump.

            Komentarz


              #7
              I znów.

              Komentarz


                #8
                Zrobicie coś z tym?

                Wysłane z mojego Tabletu za pomocą Tapatalk 2
                c0d3r.eu Zapraszam

                Komentarz


                  #9
                  Chyba nie rozumiem. Ale spróbuję to opisać tak, jak to zrozumiałam. Masz znajomego, który zmienił numer GG z 123 na 456. Aktualizujesz jego numer GG. Restartujesz aplikację. Na liście kontaktów masz numer 123 i 456, ale 123 możesz dodać do znajomych i wyświetla się jako co? Dodajesz 123 do kontaktów i kontakt powraca.

                  Komentarz


                    #10
                    I wtedy 123 jest normalnym kontaktem, na równi z 456. Kiedy usunę 123, tak żeby mieć tylko 456 to po restarcie z powrotem 123 jest na liście, ale nie jako kontakt, tylko jako "dodaj".

                    Komentarz


                      #11
                      Okej, a wcześniej napisałeś jeszcze "a numer x jest jako nieznany i mam opcję dodania go do znajomych". Czyli jak wyświetla się 123 na liście kontaktów przed dodaniem?

                      Komentarz


                        #12
                        Wyświetla się jako "pseudonim/imię (123) opis". Kurczę, nie mam jak pokazać tego na zdjęciu. :/

                        Komentarz


                          #13
                          Czy kontakt wyświetla się tak samo w GG PCtowym? Jeśli tak, proszę o print screen, jeżeli nie, daj proszę znać, przekażę to tak jak jest, może ktoś to zrozumie

                          Komentarz


                            #14
                            Zmieniłem telefon, więc nie mam jak uwiecznić błędu tak czy inaczej, jednak jakby komuś ten błąd się zdarzył to bardzo proszę o skrina czy bardziej łopatologiczny opis, bo mi jakoś on nie wychodzi. W każdym razie - na Androidowym GG problem nie występuje, tak swoją drogą.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X