Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Irytująca organizacja programu

Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    Hazel
    FW telefonu
    1231-9304R7CA064100708

Irytująca organizacja programu

Witam.
    Nie mogę odnaleźć opcji wyłączenia menadżera profili. Mam jeden numer, chcę się na nim logować automatycznie, z pominięciem pierwszego etapu - przyzwyczajenie z poprzednich wersji - tu tego nie ma. Albo źle szukam?
    Inna rzecz - ustawienia dźwięków.
    Przejrzałem listę tematów pomocy na waszej stronie (również na forum szukajka już popracowała), znalazłem nawet dział poświęcony wypocinom userów z ich "dzwonkami" do GG, ale nigdzie ani słowa jak jest zastosować? Co, gdzie podmienić, który plik - skoro nie można już wskazać ścieżki do własnych plików *.wav dla odpowiedniej czynności programu?
    od wielu lat mam swoje ulubione, proste i czytelne sygnały, które słyszę w całym mieszkaniu i na słuch orientuję się, czy ktoś coś do mnie pisze, czy pojawia się aktywny na liście, a to co mam do wyboru w ustawieniach GG to jakaś kolosalna pomyłka
    Może to już przez ten wiek, że człowiek chce mieć unormowane sprawy w każdym aspekcie, również w komputerze i trudno zrozumieć mi narzucanie jakichś ograniczeń na kolejną wersję?
    A to, co teraz tutaj mamy - to nie jest progres. To regres. Duży i drażniący.

Jak mam to pozmieniać, aby było jak dawniej?

Paulina
    Go
    "Menedżer profili" nie pojawia się wówczas, gdy zaznaczona jest opcja "startuj automatycznie" i "zapamiętaj hasło" po wybraniu koła zębatego przy profilu. Nie ma możliwości zmiany dźwięków.

Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    Hazel
    FW telefonu
    1231-9304R7CA064100708
    Po co więc zachęcacie ludzi do tworzenia dzwonków, skoro nie można ich zmienić?
    Ostatnio edytowane przez Xan ; 26.09.2012 o 22:39

Paulina
    Go
    W którym miejscu zachęcamy?

Marka tel.
    Sony Ericsson
    Model tel.
    Hazel
    FW telefonu
    1231-9304R7CA064100708
    Fakt. Nie wy.
    Ktoś używa waszej nazwy: http://www.gadudodatki.pl/dzwonki i to mnie zmyliło.
    Przyjrzałem się dokładniej i widzę daty wstawiania dzwonków, jak również sposób ich dodawania. Swoją drogą bardzo znajomo wyglądający. I jakże brakujący w tej wersji komunikatora

Wątek do zamknięcia.