Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: GG błąd z odświeżaniem

Question GG błąd z odświeżaniem

Witam, pisze z prośbą o pomoc, ponieważ okno gg mi się nie odświeża, reklamy, nowe wiadomości wszystko stoi, to co w gg robie to wszystko na ślepo. Jak złapie za okno i zaczne je przesuwać to dopiero widze co naklikalem w tym gg ale jak puszcze to obraz wraca do tego ktory zamarzł. Troche ciężko mi to wytłumaczyć, mam nadzieje, że chodz po części zrozumiecie moje wypociny. Prosze o jakieś porady co z tym zrobić, z góry dziękuję.

Rozmowny Awatar MrAFK
    Model tel.
    Nokia Lumia 920
    Jednak się myliłem, myślałem że podstawowe sprawy w tego typu problemach pomogą, ale nie, lapek wcale nie najgorszy, aktualizacje są, niby tak jak na moim lapku ale jednak gg się tnie tak jak na javie przy wolnym połączeniu, poleciłem Piotrowi nagrać filmik, może chociaż ktoś z ekipy gg będzie wiedział o co chodzi w tym problemie, w każdym razie pozdr
    Ostatnio edytowane przez MrAFK ; 03.09.2012 o 16:21 Powód: afk

Tutaj dodałem filmik na którym widać problem z gg.
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 03.09.2012 o 18:08

Rozmowny Awatar MrAFK
    Model tel.
    Nokia Lumia 920
    rozwiazanie ? ustawienia karty graf, zmniejszenie wydajności gg, pomogło

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    W jakim sensie? Możecie opisać dokładniej co zrobiliście i w jakim miejscu? Pomoże to przyszłym użytkownikom

Po prostu zmieniłem w ustawieniach radeona tryb grafiki z wysoka wydajność na oszczędzanie energii. Na wysokiej wydajności gg źle działało, w trybie oszczędzania energii jest w porządku cx
    http://imageshare.pl/?di=AJJV

Paulina
    Go
    Przekazałam tę kwestię do odpowiednich osób celem weryfikacji opisanego problemu.

Edit:
    Czy stosowałeś jakiekolwiek ustawienia przezroczystości, bądź jakieś niestandardowe ustawienia grafiki i personalizacji?
    Ostatnio edytowane przez Paulina ; 05.09.2012 o 14:20

Nic z tych rzeczy, taki błąd miałem tuż po kupnie laptopa, na świeżym windowsie. Z ciekawości znowu ustawiłem by aplikacja gg działała w trybie wysokiej wydajności i problem z odświeżaniem interfejsu sie ponownie pojawił dlatego gg musze mieć w trybie oszczędzania energii. Oczywiście mi to w niczym nie przeszkadza i nie koliduje z ogólnymi ustawieniami wydajności laptopa gdy się chce oszczędzać baterie lub przeciwnie.

Paulina
    Go
    Jak wiele aplikacji łącznie z GG pracuje w tym czasie w trybie wysokiej wydajności procesora przy wywołaniu błędu?

Wszystkie mniejsze aplikacje działające w tle chodzą w trybie oszczędzania energi, w trybie wysokiej wydajności mam tylko gry które nie były włączone w czasie wystąpienia błędu gg, komunikator jako jedyny był w trybie wysokiej wydajności.