Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Nie można zainstalować

Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    N85
    FW telefonu
    V31.002

Exclamation Nie można zainstalować

Pobrałem GG z tąd http://forum.gg.pl/showthread.php?37...GG-wersja-BETA z poziomu telefonu jak i komputera i przy próbie instalacji piszę że nie zgodne atrybuty jar i jad. można prosić o bezpośredni instalator

Bezpośredni instalator nie będzie w tym wypadku rozwiązaniem sprawy, ponieważ link działa dobrze. Czy próbowałeś pobrać program na inny telefon?

Warto zwrócić uwagę na to w jaki sposób pobierasz program. Spróbuj skorzystać z domyślnej funkcji wyświetlania stron internetowych w telefonie, wpisz adres strony w opcji "idź do strony", bez korzystania np. z opery mini.
    Ostatnio edytowane przez GGAdmin ; 10.09.2012 o 12:13

Marka tel.
    Nokia
    Model tel.
    N85
    FW telefonu
    V31.002
    OK działa, ale wcina mi rozmowę. Po włączeniu GG działa ale jak napiszę kilka wiadomości do jednej lub kilku osób wcina mi wiadomości.
    Nokia N85 S60v3 FP2
    240 x 320 px (2,6")
    Czy rozdzielczość ma na to wpływ?

Opisz dokładniej "wcinanie" wiadomości. Czy chodzi o nieprzesyłanie niektórych wiadomości, czy też są one przesyłane ale czasami ucinane są niektóre literki? Zaobserwowaliśmy występowanie tej ostatniej okoliczności, częściowo już ją wyeliminowaliśmy pracujemy nad pełnym poprawieniem sytuacji.

Mam ten sam problem :/ jak pabieram z www.mtest.gadu-gadu.pl to mi wyskakuje błąd certyfikatu (wygasły lub nieważny) a jak pobieram z innych stron to działa tylko że wyskakuje aplikacja nie podpisana ;/ może ktoś pomóc ?

Marka tel.
    SAMSUNG
    Model tel.
    GALAXY S5
    FW telefonu
    Android 5.0.2
    Witam! Mam maly problem z instalacja GG. pobieram z tad http://m.gg.pl i po pobraniu wyskakuje mi Blad uwierzytetalnia.
    Posiadam LG KP500