Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problem po skopiowaniu danych z time machine

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    problem po skopiowaniu danych z time machine

    W skrócie, zrobiłem kopie z jednego komputera (MAC) i wrxuciłem na drugi (MacBook air). Oczywiście, oba mają wersje Lion, w innym wypadku nie można skopiować w ten sposób danych, na MacBook 10.8.1. Na MAC działa gg dziala bez zarzutu, jednak na MacBook przy uruchomieniu wywala komunikat:

    "Kopia programu GG jest już otwarta. Tylko jedna kopia programu GG może być otwarta"

    Już nawet usunąłem GG, pobrałem nowe ze strony, przy instalacji wywala ten sam komunikat. Jakieś pomysły?

    #2
    Pierwsze pytanie: po co Ci kopia GG skoro wszystkie dane (archiwum, ustawienia) są przechowywane na serwerach GG?

    Komentarz


      #3
      Zupełnie po nic. Time machine robi niejako obraz dysku, więc kopiuje wszystko jak leci... w tym wszystkie zainstalowane programy, ustawienia, preferencje i inne graty.

      Komentarz


        #4
        troche odświerze. Czy jakikolwiek pomysł/sygestia aby działało?

        Komentarz


          #5
          Ewentualnie usunac wszystkie kopie z Time Machine. GG odinstalowac przez program np. AppCleaner, ktory znajdzie wszystkie pliki GG i nie pozostanie sladu po programie.

          Komentarz


            #6
            GG mam odinstalowane, więc applCleaner nie znajduje nic co ma związek z gg. Usunięcie kopii z Time Machine odpada, to podstawa, dla której kupiłem MacBooka

            Komentarz


              #7
              Moze zle sie zrozumielismy. Mowie o kopiach GG na Time Machine

              Komentarz


                #8
                wrzucilem kopie time machine juz na komputer, gg usunolem... w jakiś inny sposób mam to ew dokonać? Bo chyba nie zaskoczyłem

                Komentarz


                  #9
                  Nadal ten sam problem istnieje ze kopia jest uruchomiona?

                  Komentarz


                    #10
                    tak jest... mimo usunięcia. Pobieram ze strony uruchamiam i komunikat j.w.

                    Komentarz


                      #11
                      Pojawiła się nowa wersja, ale problem nie rozwiązany...

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X