Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kafelek w stylu metro

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Wydaje mi się, że najlepszym wyjściem będzie pozostawienie alternatywy, tak jak robi to wielu innych (patrz Nextgen Reader - kompletnie inny typ aplikacji, więc chyba nikt mnie nie ukrzyżuje za kryptoreklamę - dają do wyboru albo własne logo (bez uwzględnienia jako tła motywu systemowego, w tym wypadku przychylam się do propozycji Shreqa) albo wariację całkowicie dostosowaną do stylu metro, czyli biały piktogram + kolor motywu w tle.

    Komentarz


      #17
      Jakby komuś tak strasznie przeszkadzały te ikony, a do tego jeszcze jasne tło, to może pobrać sobie wersję, którą trochę zmodyfikowałem. Informacje o zmianach jakie wprowadziłem i instalator znajdziecie na mojej stronie.

      EDIT: No i żeby nie było, że dyskryminuję czyjś pomysł to zamieszczam tam od razu ciemną wersję, ale z białymi ikonkami (metro)!
      Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
      www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

      Komentarz


        #18
        No, no, no... Brawo, oby tak dalej! (To dozwolone? ;P)

        Komentarz


          #19
          Kwiatek, tak sobie teraz myślę i ciekaw jestem czy o taką ikonę Ci chodziło?
          www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

          Komentarz


            #20
            @Shreqg2, nie instalowałem Twojego moda i nie wiem jaka tam jest ikonka.
            Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

            Komentarz


              #21
              @Shreq - w osobnym wątku padł pomysł, żeby zebrać ludzi do testowania appki zanim trafi do Marketplace - idea szczytna i potrzebna. Teraz wejdzie tutaj ktoś "z góry" i stwierdzi, że po co mają angażować ludzi z zewnątrz i udostępniać xapy, skoro zaraz będą się zmodowane po sieci walać. IMO lekka przesada z tym linkiem wyżej.

              Komentarz


                #22
                @Kwiatek, domyślam się, ale tam są screeny. Myślałem, że chociaż rzuciłeś okiem :p

                @prezesziel, link powyżej przecież jest usunięty...
                www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                Komentarz


                  #23
                  "Informacje o zmianach jakie wprowadziłem i instalator znajdziecie na mojej stronie." Hmm.. Czy aby na pewno? A może mi cache stopkę jakąś starą zostawił.. Tak poważnie to kawał dobrej roboty, ale nie drażniłbym Teamu.

                  Komentarz


                    #24
                    Powiem tak podpis zostanie, bo był już wcześniej i będzie dalej.

                    GG Team już z pewnością widział to co zamieściłem i jakoś nie grzmiał (zbyt głośno). Jeżeli tak bardzo Wam to przeszkadza to oczywiście mogę postarać się o usunięcie postów, w których mowa o modzie i więcej nie poruszać tego tematu na tym forum. Ja się dostosuję
                    www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                    Komentarz


                      #25
                      @Shreqg2, rzuciłem okiem Z tym, że ja nie miałem na myśli, nazwijmy to, 'wewnętrznego wyglądu' aplikacji, tylko wygląd kafelka w menu, a takiego screena nie widzę na Twojej stronie
                      @prezesziel, myślę, że to że Shreqg2 zmodyfikował wersję według swoich potrzeb to nic złego a do tego nawet fajnie, że podzielił się nią z innymi, a na pewno znajdą się jacyś zainteresowani
                      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                      Komentarz


                        #26
                        Kwiatek, czy nie chodziło Ci o to:

                        LINK 1
                        LINK 2

                        Ta galeria obok posta jest ruchoma, trzeba było kilka razy kliknąć, żeby dojść do tych screenów.
                        www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                        Komentarz


                          #27
                          Zamieszczone przez Kwiatek Zobacz posta
                          @prezesziel, myślę, że to że Shreqg2 zmodyfikował wersję według swoich potrzeb to nic złego a do tego nawet fajnie, że podzielił się nią z innymi, a na pewno znajdą się jacyś zainteresowani
                          Wydobycie xapa okrężną drogą z MP, majstrowanie przy aplikacji, której licencja nawet nie leżała koło GPL i pochodnych, itd., itp... Ok, sam czasami robię podobne rzeczy czysto hobbystycznie, ALE nie chwalę się tym na oficjalnym forum danego produktu i nie puszczam moich wynalazków w sieć. Panowie, bez przesady...

                          Komentarz


                            #28
                            Myślę, że to nikomu nie szkodzi. Nie jest to płatna aplikacja, więc nie można powiedzieć, że ją ukradłem z Marketplace. Poza tym, samo działanie programu nie zostało w żadnym stopniu zmienione, więc nie jest to jakaś drastyczna ingerencja, jedynie zmodyfikowałem go pod kątem estetycznym. Zresztą, GG na Symbiana modyfikuję już od dawna i wszyscy dobrze o tym wiedzą. Użytkownicy, GG Team itd. Jakoś nikt nie ma o to pretensji, bo robię to jedynie w celu ułatwienia instalacji, a w niektórych przypadkach w ogóle ją to umożliwiło. Z tego co widzę, to przeszliśmy z obawy, że XAPy nie będą udostępniane poza Marketplace, do robienia z mojego moda jakiejś nielegalnej kombinacji. Ja osobiście nie mam z tego żadnych korzyści, więc nie wiem po co wprowadzać jakieś niepotrzebne zamieszanie... Robię to bo lubię i zamieściłem to tu przede wszystkim po to, żeby przedstawić wygląd aplikacji z ciemnym tłem i dwoma wariantami ikon. Jeżeli ktokolwiek z GG Teamu uważa, że takie coś nie powinno mieć miejsca - wie jak się ze mną skontaktować. Numer GG mam podany chociażby na forum, inne dane też są ogólnie dostępne. Wystarczy, że napiszą, a pliki mogę w każdej chwili usunąć.

                            A tak poza tym, to prawda jest taka, że znaczna większość użytkowników i tak nawet nie będzie mogła zainstalować tego moda, bo nie ma odblokowanego systemu.
                            Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
                            www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                            Komentarz


                              #29
                              Zamieszczone przez Shreqg2 Zobacz posta
                              Kwiatek, czy nie chodziło Ci o to:

                              LINK 1
                              LINK 2

                              Ta galeria obok posta jest ruchoma, trzeba było kilka razy kliknąć, żeby dojść do tych screenów.
                              Dokładnie o to! i chyba nie wygląda źle
                              Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                              Komentarz


                                #30
                                W nowej wersji nie wprowadzono nowego kafelka. Paulina, czy posiadasz informacje kiedy planują to zrobić?
                                Obecnie naprawdę nie pasuje do reszty https://skydrive.live.com/redir?resi...FfPM3r0bucLaKc
                                Sent from my Lumia 800 using Board Express
                                Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X