Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Informacja do admina o wysłaniu czegoś przez usera.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zamieszczone przez DusieK Zobacz posta
    Wazniak96 ja nie miałem zamiaru wciskać swoich pięciu groszy tylko co zobaczę jakiś post to Ayama ciągle się powtarza .. to robi się już żenujące .. zgodzę się z BRT .. Ayama ma swoje lata a ino Czaty jej w głowach (ale miejsza z tym xD) .. a co do plagiatu, BRT do świętych nie należy, lecz nie tylko on kopiuje serwis Dragonis, wiele osób kopiowało, kopiuje i będzie ich kopiować .. (Tacy są ludzie) a BRT oberwało się tylko dlatego że jego skrypt wygląda tak samo jak od Dragonis (Polak xDD) i że miał już z nimi na pieńku
    Wujcio musi się pogodzić z tym że ma tak fajny skrypt i że ludzie będą kopiować jego pomysły (np. komendę poke, kieszonkowiec, nawet treści bo się ludzią pomyśleć nie chce :p)

    PS. Żeby nie było, nikogo nie bronię .. wyrażam tylko swoją opinie

    Dobra, dajcie juz spokoj temat nie ten teges do rozmowy
    ale ... (zawsze jakies musi byc ) skoro juz zgadzamy sie z kims (w tym wypadku z BRT)
    luknij prosze na te wypowiedzi http://forum.gg.pl/showthread.php?2035-Problem

    I powiedz czy zgadzasz sie z ost wypowiedzia usera, któremu dziś przyznajesz rację a w przeszłości nazwał Cię zje....

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez WujcioMattt Zobacz posta
      Dobra, dajcie juz spokoj temat nie ten teges do rozmowy
      ale ... (zawsze jakies musi byc ) skoro juz zgadzamy sie z kims (w tym wypadku z BRT)
      luknij prosze na te wypowiedzi http://forum.gg.pl/showthread.php?2035-Problem

      I powiedz czy zgadzasz sie z ost wypowiedzia usera, któremu dziś przyznajesz rację a w przeszłości nazwał Cię zje....
      a możesz jaśniej?
      Najlepsze CzatyGG na
      SuppBocie
      (gg:48909067) pod
      komendą /Au

      Komentarz


        #33
        WujcioMattt z ostatnią wypowiedzią BRT (tego posta co podales link) to sie nie zgadzam a w sprawie Ayamy z BRT zgodziłem się tylko dlatego bo wiem jaka ona jest .. lecz to jest tylko moja opinia, każdy może mieć o niej swoją opinię

        Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalka
        Ostatnio edytowany przez DusieK; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #34
          Skoro tylko twoja to pokiego wała ją piszesz publicznie...

          Skończycie to już?

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez Wazniak96 Zobacz posta
            Skoro tylko twoja to pokiego wała ją piszesz publicznie...

            Skończycie to już?
            Jak widać nie potrafią zrozumieć prostych słów i tego, że temat dawno powinien być skończony. Dusiek w dupie byłeś Gowno widziałeś. Prawda jest taka że mnie nie znasz a wiesz o mnie tyle ile usłyszałes albo przeczytałes. Wg waszego toku myślenia nie mam życia realnego tylko czat. Ale to ja w przeciwieństwie do was pracuje, zajmuje się dzieckiem i domem a to co robię w wolnym czasie to nie wasz zasrany interes. Spójrzcie na siebie a potem oceniajcie innych. Potraficie komuś wytykać własne bledy bo wstyd wam samym przyznać się do nich. Zamiast pokazać że jesteście mądrzejsi to usilnie jeden drugiego próbuje przegadac i postawić na swoim. Bartek Ty to wcale nie powinieneś się wypowiadać bo posty piszesz aby pisać i nabic ranking a nic sensownego napisać tu nie potrafisz tylko rzniesz glupa że nie wiesz o co chodzi. Skończ już te szopki i wprost napisz że zazdrość bierze górę dlatego próbujesz być taki jak Mateusz, sek w tym że do piet mu nie Dorastasz. Ja w tym temacie skończyłam swoją wypowiedź. Szkoda tylko że brak tu moderatorow którzy zrobili by porządek w temacie albo go.zamknęli bo nie widzę sensu prowadzenia dalszych rozmów.
            Ostatnio edytowany przez Ayama; [ARG:4 UNDEFINED].
            44 1111 40 /Au
            Najlepsze Czaty GG

            Komentarz

            Pracuję...
            X