Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Podwójne powiadomienia push

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Podwójne powiadomienia push

    Tak jak w temacie, gdy mam wyłączone GG to gdy ktoś do mnie napisze, wtedy dostaje 2 takie same wiadomości. Nie dzieje się tak gdy GG jest włączone lub jest "schowane" do multitaskingu, lecz tylko wtedy gdy jest całkowicie wyłączone. Posiadam iPhona 4 z iOS 5.1.1 bez JB

    #2
    Podaj proszę wersję aplikacji. Z jakiej wersji GG otrzymujesz wiadomości - chodzi o wersję używaną przez rozmówcę.
    http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

    Komentarz


      #3
      Wersja GG 11.0.0.7316. Gdy dostaje wiadomości z komunikatora aqq, wtedy też dostaje podwójne powiadomienia.

      -------------------
      Sprawdziłem też GG w przeglądarce i także dostaje dwa powiadomienia.
      Ostatnio edytowany przez scooter10pl; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Rozumiem, że chodzi tylko o podwójne powiadomienia push, a nie podwójne wiadomości? Z jakiej wersji aplikacji na iPhone'a korzystasz?
        Czyli wersja GG rozmówcy nie ma znaczenia?
        http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
        Kliknij, a dowiesz się więcej.

        Komentarz


          #5
          Tak, są dwa sygnały oraz w centrum powiadomień wyświetlają mi się 2 identyczne wiadomości, jednak gdy wejdę w GG widzę tylko jedną. Mam najnowszą wersję, czyli 3.2.1 (18780)
          Zamieszczone przez Andrzej-master Zobacz posta
          Czyli wersja GG rozmówcy nie ma znaczenia?
          Najwidoczniej nie ma.

          Komentarz


            #6
            Czy próbowałeś usunąć aplikację i pobrać ją na nowo? Jeżeli tak, a problem nadal występuje, podaj mi w prywatnej wiadomości swój numer GG, albo wyślij do nas zgłoszenie na adres bok@gadu-gadu.pl ze szczegółowym opisem sprawy lub odnośnikiem do tematu na forum, zgłosimy to do osób, które mogłyby zweryfikować te podwójne pushe.
            http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
            Kliknij, a dowiesz się więcej.

            Komentarz


              #7
              Ponowne zainstalowanie nic nie daje.

              Komentarz


                #8
                Czy jest ktoś posiadający podobny problem?

                Komentarz


                  #9
                  scooter10pl możesz sprawdzić, czy nadal masz dublowanie powiadomień. Koledzy z Działu Mobilnego wskazują, że chyba udało im się wyeliminować ten problem. Swoją drogą bardziej dotyczył on numeru GG aniżeli aplikacji.

                  Komentarz


                    #10
                    Niestety, próbowałem też ponownie zainstalować ale problem dalej występuje.

                    Komentarz


                      #11
                      Czy nadal masz taką sytuację? Nikt inny o tym nie pisze co jest trochę dziwne.

                      Komentarz


                        #12
                        Chciałbym odkopać temat, mam to samo co kolega wyżej. Z tym że u mnie oprócz podwójnych powiadomień są też podwójne wiadomości, dotyczy to tylko jednej konferencji ze znajomymi. Tylko w tym jednym przypadku ciągle dostaje wszystko podwójne. W oknie ostatnie rozmowy mam dwie takie same konferencje i na obie dostaje te same wiadomości.

                        Komentarz


                          #13
                          Rozumiem, że tworzyłeś jedną konferencję, a nie dwie? Rozumiem, że skład obydwu tych konferencji jest dokładnie taki sam?

                          Komentarz


                            #14
                            Dokładnie tak jak mówisz.

                            Komentarz


                              #15
                              Przyznam, że nie udało mi się powtórzyć tej sytuacji.

                              Możesz wskazać jakiej dokładnie wersji GG na iOS używasz? Czym konkretnie wyróżnia się ta konferencja w Twoim przypadku? Rozumiem, że w żadnej innej konferencji ani rozmowie opisane dublowanie nie występuje.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X