Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

jak zrobić by gg kazało za każdym razem podać hasło

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  #46
  Skoro się zgadzasz co do tabletów, to chyba logiczne jest, że takie samo GG powinno być i na telefon ( i tu, i tu jest Android ). Zbytnie różnicowanie aplikacji faktycznie może powodować ( zwłaszcza u programistów ) niechęć do wprowadzania różnych opcji zależnych od urządzenia. Telefon i owszem - jest osobisty, tym niemniej jednak czy nikomu się nie zdarzyło na prośbę kogoś bliskiego pożyczyć telefonu " na minutkę " ? A jeśli to zazdrosna narzeczona ? Niezależnie od powodów i przyzwyczajeń - ochrona prywatności jest ważniejsza, a jak pisałem wcześniej podobnie jak w GG PC dać opcję " zapamiętaj hasło po wylogowaniu " i już. Nikt nie będzie się mógł potem skarżyć, że nie było możliwości.

  Komentarz


   #47
   I serio mam uwierzyć, że używamy jedynie GG? Nie SMSów i nie Facebook Chata? Jedynie GG jest problemem przy zazdrosnej narzeczonej? Też mam "zazdrosną dziewczynę" i ustawiłem sobie kod odblokowujący do całego telefonu. Bo samo zablokowanie GG to za mało.
   PS. Kod w sumie i tak nieprzydatny, bo dziewczyna jakimś cudem go poznała

   Komentarz


    #48
    Ja korzystam tylko z GG i taka funkcja by się przydała. Skype w swojej aplikacji ma to od dawna.

    Wytaptane z mojego Ace'a (JellyBean <3) za pomocą Tapatalk 2

    Komentarz


     #49
     Kod kodem i jest to jedna sprawa - kod służy do zabezpieczenia aplikacji systemowych. Natomiast wszystkie pozostałe aplikacje - czy to przeglądarki, czy pozostałe apki - wymagają zalogowania się, lub pytają się - czy chcesz pamiętać swoje hasło?

     Jest też taki ptaszek najczęściej. Tablety są często używane przez wiele osób. Równie dobrze można stworzyć GG na laptopa - przecież też jest częściej osobisty.
     Nie jestem jedynym, który opowiada się za taką funkcją. Support jaki był taki jest, może GG 11 (już za późno zresztą i tak) jest całkiem fajne, ale aplikacje mobilne to dalej klapa, przynajmniej jeśli chodzi o Symbiana (gdzie GG nigdy nie było funkcjonalne), WP ModernUI (jak dla mnie i kolegi, to GG jest dość... nie wiem jak to wyrazić, "specyficzne")... Kod zabezpieczający w telefonie, wracając, służy do ochrony galerii, kontaktów i wszelkie aplikacje blokujące są dedykowane dla tych aplikacji, w których nie można ustawić hasła (bo mało który telefon to umożliwia, np. na kontakty i to fabrycznie). Normalnie nie służą one (jest to tylko taki dodatek) do blokowania aplikacji spoza software'u producenta, gdzie wydawca aplikacji może sobie zadać trochę trudu i stworzyć coś porządnego. A GG na symbiana ani specjalnie nie działa (stąd 3 gwiazdki w Ovi - powinno być nawet mniej), przynajmniej nie płynnie, ani nie słucha się potencjalnych klientów (na samym forum!! było już kilkanaście osób w tej sprawie).

     Fajny jest Wasz stosunek. Ale, gdy ktoś w końcu się sfrustruje (nie mówię o koledze wkurzonym i powie wam prawdę, to albo dostaje warna, albo po prostu "on jest tym złym". "Bo to jest niepotrzebne" - ja przepraszam, dla kogo Wy tworzycie aplikację? Choćbyście mieli to ukryć w ustawieniach, ale odgórnie zakładacie potrzeby konsumenta co jest po prostu... Nieprofesjonalne.
     I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

     Komentarz

     Pracuję...
     X