Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Forum pomocy GG help

Zwiń

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz objaśnienie działania forum. Użyj poniższych linków lub wyszukiwarki, aby znaleźć dokładnie to, co Cię interesuje.

Postanowienia ogólne

 1. Wszyscy Użytkownicy Forum są zobowiązani do przestrzegania niniejszego Regulaminu. Brak znajomości Regulaminu nie jest żadnym wytłumaczeniem.
 2. Dokonując rejestracji na Forum potwierdzona zostaje zgoda na przestrzeganie Regulaminu.
 3. Łącznie z Regulaminem obowiązują inne rozporządzenia moderatorów i administratorów forum, w szczególności uwagi zamieszczone w dziale Zanim napiszesz odpowiedniego podforum oraz w ogłoszeniach.
 4. Regulamin jest dostępny zawsze z poziomu strony głównej Forum.
 5. Wszystkie treści zamieszczane na Forum muszą być zgodne z obowiązującym prawem. Zabrania się zamieszczania treści, które naruszają obowiązujące normy społeczne lub obyczajowe, jak również zasady współżycia społecznego, zawierają treści wulgarne lub obraźliwe, zawierają treści pornograficzne lub naruszają jakiekolwiek prawa osób trzecich. W przypadku znalezienia takich treści, ich autor zostanie natychmiastowo i na stałe usunięty z Forum.
 6. Zabrania się używania obraźliwych nicków na Forum, które są nieodpowiednie dla młodszych Użytkowników forum. Zabrania się używania znaków innych niż litery i cyfry w Nicku.
 7. Zabrania się zamieszczania reklam w jakiejkolwiek postaci. Takie posty będą usuwane, a autorzy karani ostrzeżeniem lub wyrzuceniem z forum.
 8. Proszę nie stosować do Administracji próśb o przyznanie rangi moderatora lub administratora. Jeżeli uznamy, że jesteś odpowiednią osobą do pełnienia takiej funkcji, na pewno się odezwiemy.
 9. Forum poświęcone jest komunikatorowi GG i wszystkimi związanymi z nim usługami. Problemy dotyczące innych komunikatorów należy zgłaszać ich autorom.
 10. Niektóre podfora mogą definiować nieco odmienny zestaw zasad - w takim przypadku należy zapoznać się z odpowiednim tematem na danym podforum.
 11. Pomocy udzielamy wyłącznie w ramach tematów na Forum. Nie licz na pomoc poprzez wiadomości prywatne lub poprzez zewnętrzny komunikator. System wiadomości PW służy wyłącznie do kontaktów prywatnych lub spraw związanych z działaniem samego Forum.
 12. Wszelkie problemy związane z działaniem Forum, zamkniętymi tematami oraz zgłoszenia nadużyć należy kierować w pierwszej kolejności do Moderatorów, a następnie do Administracji.
 13. Rejestrując się na forum, należy podać aktywny adres email, na który przyjdzie link aktywacyjny. Udzielanie się na forum możliwe będzie dopiero po aktywacji konta przez wskazany link.
Pracuję...
X