Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pokazywanie czasu wiadomości

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Anixss
  odpowiedział(a)
  Pracujemy nad poprawieniem wyświetlania czasu w oknie rozmowy. Poprawka wyjdzie z najbliższą aktualizacją.

  Zostaw komentarz:


 • lucekk
  odpowiedział(a)
  Co tu komentować, kolejny durny pomysł twórców gg. Dziwne że realizują cały czas jakieś chore wizje, które tylko oni rozumieją. Ale z chwilą gdy zajdzie to za daleko tylko oni sami będą używać swojej aplikacji. A wtedy gg upadnie, tak jak np. nasza klasa. Gg to nie taki gigant jak Microsoft, który może sprzedać nawet kupę a i tak użytkownicy to kupią bo muszą.

  Też nie rozumiem co niby przeszkadzała godzina i minuta przy każdej wiadomości, pewnie nie odpowiedzą na to nic albo zaczną przekonywać że bez godziny lepiej a przedtem było nieprawidłowo.
  Ostatnio edytowany przez lucekk; [ARG:4 UNDEFINED].

  Zostaw komentarz:


 • piotr12008
  odpowiedział(a)
  Przyłączam się to tego wątku i w 100% zgadzam z osobą wyżej chciałabym aby ta opcja została przywrócona jak najszybciej.

  Zostaw komentarz:


 • ender140
  rozpoczął temat Pokazywanie czasu wiadomości

  Pokazywanie czasu wiadomości

  Niestety, nie rozumiem zmiany wyświetlania godzin wiadomości w oknie rozmowy. Komu przeszkadzało, że wyświetlała się godzina przy każdej wiadomości, jeśli była napisana o innej godzinie? A teraz przy pisaniu z inną osobą cały dzień, mam wyświetloną jedną godzinę ze środka dnia, która nic nie mówi. Piszę do kogoś raz na godzinę, to chciałbym widzieć, kiedy co ja pisałem, a kiedy ktoś odpowiedział, tak jak zawsze od niepamiętnych czasów było, a nie tylko ostatnią wiadomość.

  Powinniście przynajmniej w opcjach dać wybór, bo ja uważam tę zmianę za dość radykalną.
Pracuję...
X