Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z usuwaniem z listy ostatnich rozmów

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  #16
  Sorki, ale tu ja się właśnie nie zgodzę. Ja zacząłem ten wątek i właśnie napisałem, że po wybraniu " Wyjdź " wiadomości push NIE DOCHODZĄ.
  Faktycznie - nie do końca zrozumiałem to co w innym wątku było tłumaczone a co Wasky mi dotłumaczył odnośnie tej funkcji tutaj.

  Obecnie jest tak że:
  - Wyjdź - wylogowuje z serwera, zmyka aplikację ( przy okazji ikonka znika ), wiadomości PUSH nie dochodzą
  - Zmień profil - wylogowuje z aktualnego profilu i można jak ktoś ma zalogować się w innym, wiadomości PUSH nie dochodzą ( o ile nie zalogujemy się w innym profilu )
  - Klawisz " Wstecz ", " Home " - aplikacja pozostaje zalogowana na profilu, ikonka widoczna ( o ile w ustawieniach tak jest ), wiadomości PUSH dochodzą

  Jedno do czego można się doczepić, to właśnie zdublowanie opcji " Wyjdź ", która działa jak " Zmień profil " - chociaż nie - po tej drugiej trzeba dodatkowo zamykać aplikację bo pozostaje menedżer profili widoczny.

  Komentarz


   #17
   Ale czemu po wybraniu wyjdź miałyby dochodzić wiadomości? Zdublowanie to nie jest bo po wybraniu wyjdź gg niknie z oczu całkowicie a po ponownym włączeniu wraca do punku, w którym byłeś.

   Ja bym się doczepił za to do opcji Zmień profil, niepotrzebne jest to ostrzeżenie, powinien od razu wylogować tak jak było przedtem.

   Komentarz


    #18
    Właśnie dlatego, że po wybraniu opcji " Wyjdź " i ponownym uruchomieniu wraca się do punktu wyjścia, jest takie wrażenie, że nie jest się wylogowanym z serwerów i jest takie oczekiwanie, że GG przechodzi w tryb Push. Takie działanie jest mylące i pewnie dlatego miałem takie zapytanie.

    Komentarz


     #19
     Po dzisiejszej aktualizacji poprawiło się usuwanie ostatnich rozmów
     WYMUSZANIE NUMERU TELEFONU NADAL OBECNE !!!
     Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Zmiana opinii

     Komentarz

     Pracuję...
     X