Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Blokowanie rozmów

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Blokowanie rozmów

  Od pewnego czasu dostaję mniej więcej co drugi dzień wiadomość zaczynającą się słowami "no na hootmax . pl /" oraz "no na hootdiva . pl /". Zawsze z innego numeru GG. Znaczy to, że jest to jakiś bot rozsyłający spam. Nie mogę włączyć opcji blokowania wiadomości od osób których nie nam w kontaktach. Proszę o dodanie do komunikatora opcji filtrowania i blokowania wiadomości po wpisanym tekście, tak w wersji mobilnej jak i na komputerze, lub zacząć blokować te wiadomości już u siebie na serwerze.

  #2
  Dzisiejsza wiadomość o piątej rano "no na hotdiva . pl / ola114" z kolejnego nowego numeru. Czy może ktoś wreszcie się tym zająć? Tak trudno bota zablokować?

  Komentarz


   #3
   Dzisiejsza blokada często nie wystarcza, gdyż boty generowane są wręcz automatycznie...

   Komentarz


    #4
    Można dodać do programu filtr że wiadomości zawierające ciąg znaków mają być ignorowane, użytkownik blokowany, auto odpowiedź, inne. Czy to takie trudne? Mnie by wystarczyło.

    Komentarz


     #5
     A ja troszeczkę z innej beczki się podepnę, ale też o blokowanie.

     Skoro serwisy różne potrafią blokować zdjęcia z piersiami na wierzchu itp, to dlaczego w GG nie można by wprowadzić takiej blokady na zdjęcia do awatarów?
     Rozumiem, że może być kłopot z blokowaniem tworzenia profili przez różnej maści zboków itp, ale chociaż żeby nie mogli dawać jako awatarów fotek obscenicznych to już byłoby coś. No i oczywiście filtrowanie różnych wyrazów jako używanych w nazewnictwie profili. Użycie takiego zdjęcia, lub wyrazu uniemożliwiałoby założenie konta na GG - czy to jest trudne ??? A nawet jeżeli jest, to uważam że warto - bardziej niż wprowadzanie różnych innych śmieciowych dodatków do GG.

     Komentarz


      #6
      @northareth nawiązując do tego co napisałeś to najpierw musi mieć kto to zrobić bo tam w GG to ludzi już dawno nie ma, cały czas te same osoby z kutasami na losowaniu, mimo zgłoszeń nic nie robią (ta opcja "zgłoś" to pewnie było żeby nie było, że mają nas userów w d***e), link który "zwieszał" boty na GG zablokowali po 2 tygodniach czy coś koło tego... Skuteczniejszy już by był po prostu ban ale wtedy ruch na GG by się zmniejszył bo teraz to większość "napalonych" jak to wklejają sobie w nazwę albo lokalizację to przecież strata pieniędzy z reklam i działanie na niekorzyść "firmy"...
      Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

      Komentarz

      Pracuję...
      X