Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja GG 4.14.7.20377

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Wasky
  odpowiedział(a)
  Podaj mi na priv numerek gg, na którym jest ten problem. Jeszcze jest opcja, że gg zalicza crasha. Sprawdzę w logach po numerze GG.

  Zostaw komentarz:


 • playaz44
  odpowiedział(a)
  "Fałszywe powiadomienia" poprawiłem u siebie, zapomniałem po downgrade gg dodać gg do wyjątków w oszczędzaniu baterii.

  Jutro wrzucę tu nagranie i pokażę, że to nie działa, jakby działało to bym nie truł

  Zostaw komentarz:


 • Wasky
  odpowiedział(a)
  Te "fałszywe powiadomienia" o których mówisz to takie ogólne powiadomienie "Masz nowe wiadomości, otwórz GG aby odczytać" (czy jakoś tak?). To powiadomienie oznacza, że Android blokuje możliwość połączenia się z naszymi serwerami.

  Sugerowałbym jednak zainstalować najnowszą wersję. Nie ma możliwości, by powiadomienia przestały dochodzić, bo usunąłem permanentną ikonkę.

  Zostaw komentarz:


 • playaz44
  odpowiedział(a)
  Właśnie nie, kiedy było powiadomienie permanentne i do tego odpowiednio zmodyfikowane ustawienia systemu dostawałem każdą wiadomość kiedy miałem włączone gg, teraz po aktualizacji nie dostaję żadnych powiadomień o nowych wiadomościach i testowałem to z wszystkimi możnymi ustawieniami.

  Za to znowu zaczął się problem z "powiadomieniami push" a dokładniej znowu dostaje fałszywe powiadomienia o nowych wiadomościach mimo tego, że nikt do mnie nie pisał (nie, nie mam aktualnej wersji, cofnąłem aktualizację do wersji 4.13.3.20365 bo tylko taką miałem w backupie).

  Mówi się trudno, będę musiał przeżyć na starej wersji, zostaje tylko "przebudowywanie" gg przez custom'y z internetu.

  Zostaw komentarz:


 • Wasky
  odpowiedział(a)
  Usunęliśmy permanentne powiadomienie. W działaniu GG nic się nie zmieniło. W tle już wcześniej nie działało, a powiadomienia o nowych wiadomościach dostaje dzięki powiadomieniom Push. Za to zmieniła się ikonka nowej wiadomości: Wcześniej była to kopertka, teraz jest to słoneczko GG. Tak więc zakładam, że powiadomienia dochodzą, tylko szukałeś kopertki, a nie słoneczka GG (które wcześniej było ikonką permanentną).

  Zostaw komentarz:


 • playaz44
  rozpoczął temat Aktualizacja GG 4.14.7.20377

  Aktualizacja GG 4.14.7.20377

  Cześć, po aktualizacji gg do wersji 4.14.0.20377 zniknęło powiadomienie przy włączonym gg (słoneczko w obszarze powiadomień) co przekłada się na brak jakichkolwiek powiadomień gg, testowałem na różnych ustawieniach działania w aplikacji w tle.
Pracuję...
X