Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak aktualnej wersji w Sklep Play

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Brak aktualnej wersji w Sklep Play

  Tak jak w temacie chciałbym sie spytać czemu w Sklepie Play (dawnym Android Market) najnowsza wersja dla mojego telefonu (samsung i5800) to wersja z29 lutego? Ostatnio zacząłem aktualizować gg przez .apk z internetu więc tymbardziej nie rozumiem czemu udostępniona jest stara wersja dla mojego telefonu. Mam nadzieję ze uda jakos rozwiązać sie ten problem.

  #2
  Zainstaluj sobie wersję z tego forum z działu Testowanie. Tam jest zawsze najnowsza wersja, często nowsza niż ta w Markecie.

  Komentarz


   #3
   "..."

   Proszę o usunięcie posta, znalazłem to czego szukałem.
   Ostatnio edytowany przez largusek; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: znalezione rozwiązanie

   Komentarz


    #4
    swoją drogą to dział IT powinien dbać o to, aby w Google Play (oraz AppStore) były zawsze najnowsze wersje dostępne......
    albo wycofać swoje programy z ww. sklepów. Po co trzymać tam nieaktualne wersje swoich programów? chyba tylko po to, aby drażnić ludzi.....

    Komentarz


     #5
     W sklepach są zawsze najnowsze i aktualne wersje aplikacji. Trochę nowsze mogą być tylko u nas na forum, ponieważ zwykle w ten sposób poddajemy ją również testom przed oficjalną publikacją w sklepie.

     Trzeba natomiast zwrócić uwagę na starsze telefony ze starszym oprogramowaniem Androida, ponieważ te elementy również będą miały wpływ na możliwość pobrania aktualnej wersji ze sklepu.

     Komentarz

     Pracuję...
     X