Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostatnie rozmowy

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Ostatnie rozmowy

  Witam
  Czemu nie mozna wyczyscic listy ostatnich rozmow? Nie ma takiej opcji ani przez web GG, ani przez telefon

  #2
  Spróbuj na GG 10

  Komentarz


   #3
   Tam tez nie mozna tego usunac

   Komentarz


    #4
    Rozumiem, że chodzi o zakładkę Ostatnie, gdzie prezentowane są kontakty/numery, z którymi ostatnio prowadziliśmy rozmowy. Zastanawiamy się nad możliwościami dotyczącymi ewentualnego modyfikowania tej zakładki.

    Komentarz


     #5
     Dokladnie tak. Przyda sie modyfikacja tego gdyz lista robi sie bardzo dluga. A po co nam np. same dane kontaktu po usunieciu np. archiwum.

     Komentarz


      #6
      Chociażby po to aby wrócić do kontaktu np. z osobą nieznajomą. Nie prowadzisz archiwum, nagle ktoś do Ciebie pisze, nie masz numeru w kontaktach no i tak się złożyło, że nie masz czasu bo właśnie wychodzisz ale osoba cię zaintrygowała więc wracasz do domu i chętnie byś z nią popisał, a tu problem - jaki to numer GG ona miała?

      Z Ostatnimi zawsze to będziesz wiedział, widzę tylko taką niedogodność, że czasami zdarza się nam prowadzić rozmowy z osobami, z którymi nie powinniśmy rozmawiać, i w takich sytuacjach pojawia się chęć usunięcia takiej informacji, bo jeszcze się dostanie w niepowołane ręce.

      Komentarz


       #7
       O dobry przyklad, wiec mozliwosc usuwania wybranych, i problem bedzie rozwiazany. Czest sie zdarza, ze pisza do mnie obce osoby po prostu spamujac. Wiec ten kontakt nie jest mi potrzebny i po co ma mi liste zasmiecac.
       Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Nie cytujemy poprzedniego posta w całości

       Komentarz

       Pracuję...
       X