Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z operacjami na plikach

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Problem z operacjami na plikach

  W najnowszej wersji 4.2 w przypadku Nokii N8 jest problem z wszystkimi operacjami plikowymi - widziane jest tylko C: (parę MB miejsca) oraz brak karty, zupełnie pomijany jest dysk E: (pamięc masowa) który w N8 to 16 GB.

  Dodatkowy problem to instalacja widgetu - niemożliwa z poziomu aplikacji (czarny ekran i nagłówek "usługi") - dopiero zainstalowanie ręcznie pliku widgetu przynosi skutek.
  Ostatnio edytowany przez kubofonista; [ARG:4 UNDEFINED].
  Pozdrawiam, Kubofonista
  http://ggczat.net & http://kubofonista.net

  #2
  Mam to samo na Nokii 500. Mam dysk C:\ (Nokia CO0~) i dysk F:\ (Karta pamięci). Pamięć Masowa E:\ (1.5GB) jest pomijana zupełnie, jakby nie istniała.
  I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

  Komentarz


   #3
   Nie wiem jak jest z wersją na S^3, ale zainstalowałem na swojej starej Nokii wersję dla s60v5. U mnie Dysk działa prawidłowo. Pliki odczytują się i zapisują bez problemu, a aplikacja widzi zarówno pamięć wewnętrzną jak i kartę pamięci. Hmm... może spróbujcie też zainstalować tę wersję co ja... xD
   www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

   Komentarz


    #4
    A możesz dać instalke tej wersji?

    Komentarz


     #5
     jasne, proszę bardzo: LINK
     www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

     Komentarz


      #6
      u mnie tez nie ma pamięci masowej a na dodatek ja mam problem z wysyłaniem plików po wyborze pliku do wysłania pokazuje sie wiadomość przesyłanie i chyba gdy ta druga osoba zaczyna odbierać plik To następuje crash.
      Nokia 500

      Komentarz


       #7
       Witam!
       Chciałem zgłośić ze w obecnej wersji 4.2.1 występuje u mnie błąd z wysyłaniem plików oraz z wgrywaniem plików na dysk. Po wybraniu pliku z listy nic sie nie dzieje. Czasem gdy chce wysłać plik komuś pokazuje sie ten komunikat ze Niby oczekuje na akceptację ale ta druga osoba nie widzi info o tym ze wysyłam jej plik. W poprzedniej wersji to dzialalo.
       Nokia 500 belle

       ---------- Post added at 04:21 ---------- Previous post was at 04:16 ----------

       Zapomniałem dodać ze tak sie robi przy plikach tak powyżej 3MB

       Komentarz


        #8
        A taka sytuacja? Mam pliki w katalogu PUBLICZNE i chciałbym komuś udostępnić LINK do tego pliku, jest możliwość tak zrobić? Ewentualnie mam ten plik na Karcie Pamięci i chce go wysłać komuś, jak to zrobić? Brakuje też z tego to widzę możliwości przenoszenia plików między katalogami.

        Nokia E52!

        Komentarz


         #9
         Przenoszenia plików i publinków jeszcze nie ma. Plik z karty pamięci powinno dać się wysłać z menu z poziomu rozmowy (w wersji 4.2.1, w wersji 4.2.0 po wysłaniu był crash).

         Komentarz

         Pracuję...
         X