Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[4.1.0.17963] Niepoprawnie wyświetlany "indikator"

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  [4.1.0.17963] Niepoprawnie wyświetlany "indikator"

  W najnowszej wersji (jak i w poprzedniej występuje błąd w wyświetlaniu tzw. "indikator'a". Słoneczko zasłania nazwę operatora i nie pasuje do stylu wyświetlania ikon na górnym pasku w symbianie. (screen)
  Scr000007.jpg
  Od siebie chciałbym zaproponować poprawienie tego w formie bardziej zintegrowanej z symbianem. A że jedno jest bliskie drugiemu, to chciałbym też zaproponować inne powiadomienia o nowych wiadomościach, bardziej zintegrowane z symbianem. Pokaże jak zostało to rozwiązane w aplikacji Czat. I myślę, że takie rozwiązanie odpowiadałoby większości użytkowników symbiana.
  Scr000009.jpg Scr000010.jpg
  Ostatnio edytowany przez Kwiatek; [ARG:4 UNDEFINED].
  Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

  #2
  Choć indykator gdzieś wśród ikon powiadomień telefonu mógłby być.
  I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

  Komentarz


   #3
   Notyfikacje systemowe rozważaliśmy już dawno temu, jednak wtedy nie było Belle, więc żeby zobaczyć notyfikacje trzeba było otworzyć specjalna aplikację - dlatego wtedy tego nie implementowaliśmy. Po pojawieniu się Belle trzeba prędzej czy później do tego wrócić, ale nie jest to proste i szybkie - wymaga m.in. dodatkowej infrastruktury. Zaleta jest m.in. taka, że pomaga np. ograniczyć zużycie baterii. Teraz Belle ma kilkanaście procent naszych użytkowników, więc niestety nie jest to priorytet.

   Podsumowując: systemowe notyfikacje pojawią się (i zastąpią "indykator") prędzej czy później, ale nieprędko.

   Komentarz


    #4
    @matemaciek, podoba mi się wasze podejście. Odpowiadacie na błędy/propozycje i wyjaśniacie co, kiedy i dlaczego. Oby tak dalej.
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

    Komentarz


     #5
     Staramy się (-: Problem w tym, że tworzenie oprogramowania to bardzo dynamiczna dziedzina - dość szybko mogą zmienić się założenia, możemy natrafić na niespodziewane przeszkody / błędy, wiele rzeczy może się zdarzyć. Dlatego ciężko cokolwiek obiecywać, nie mówiąc już o podawaniu dokładnych terminów. Do tego dochodzi to, że nie wszystko możemy powiedzieć, część jest tajemnicą firmy.

     Komentarz

     Pracuję...
     X