Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Utracona lista kontaktów po reinstalacji

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  #16
  W celach przedstawionych przez Qrixa to ma pewien sens.

  Co do zbędnych funkcji to na samym forum, w kilku przypadkach różnie podchodzono do tego co jest zbędne. Wskażę tylko prezenty, w zakresie których byli i zwolennicy i przeciwnicy tej opcji. Wszystko zależy od tego z czego korzystają poszczególne osoby.

  Wróćmy jednak do meritum wątku, bo zapomnieliśmy o Tobie @PleciaQ, sorry
  Czy udało się sprawdzić to o co pytałem?
  Przyszło mi do głowy jeszcze jedno pytanie, czy na stronie gg.pl gdzie wyświetla się lista, masz jakieś kontakty bez nazwy, z nietypowymi znakami w nazwie, zwierające tylko adres e-mail lub numer telefonu?

  Komentarz


   #17
   Przepraszam za nieobecność ale chwilowo nie miałam czasu na zajmowanie się komunikatorem. Bycie artystą to praca często 48 godzin na dobę.

   Dzięki za podpowiedź dotyczącą menu, chociaż tam i tak nie znalazłam niczego związanego z listą kontaktów. Przyznam, że jeszcze nie do końca rozgryzłam ten system a co za tym idzie aplikacji z nim związanych, chociaż wiele rozwiązań mi odpowiada.

   Co do kontaktów to odzyskałam je po którymś wylogowaniu i ponownym zalogowaniu, chyba po drugim. Nie mniej jednak zastanawia mnie skąd ten błąd i warto by było nad tym popracować. Ale jest rewelacja - nie wiedzieć dlaczego skasowało mi kilka kontaktów. Trzeba było ponownie je dodać.

   Nie mam takich kontaktów na liście - a dlaczego pytasz?

   Komentarz


    #18
    Acha i zapomniałam dodać kolejną rewelację - po wybraniu rozmówcy i otwarciu okna rozmowy nie pojawia się nazwa kontaktu tylko numer gg i ostrzeżenie "Uwaga, w trosce o Twoje bezpieczeństwo wiadomości od Nieznajomych...." a osoba na liście kontaktów widnieje. Ktoś ma pomysł?

    Komentarz


     #19
     Hej, w przyszłym tygodniu będzie dostępna aktualizacja GG dla Modern UI - prawdopodobnie nie będzie już problemów. Warto również pamiętać, że można zainstalować również "zwykłą" wersję desktop GG do pobrania ze strony http://www.gg.pl/info/pobierz
     sigpic 5GB
     http://www.gg.pl/info/pobierz/

     Komentarz


      #20
      Witam! Chciałam zwyczajnie podziękować za zainteresowanie moim tematem Jeśli wystąpią jakieś nowe problemy to się odezwę

      pozdrawiam serdecznie

      Komentarz

      Pracuję...
      X