Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Status w GG dla WIN8

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Status w GG dla WIN8

  Mam pytanie, czy GG dla WIN 8 ( 8.1 ) zaraz po uruchomieniu komputera ( nie po faktycznym kliknięciu w kafelek GG ) ustawia status użytkownika jako " Dostępny " czy nie ?
  Chodzi mi o to żebym nie musiał po każdym włączeniu komputera uruchamiać samej aplikacji, tylko dopiero po otrzymaniu wiadomości. Ale żeby ktoś chciał wogóle pisać, musi widzieć, że jestem dostępny.

  Chodzi mi o podobne powiązanie jak jest ze Skype dla WIN 8 - włączenie kompa z automatu ustawia status dostępności w Skype.

  #2
  Podłączam się pod pytanie. Jak ustawić autostart dla aplikacji kafelkowej?
  GaduNews.pl
  Polska ekipa GTA:Online

  Komentarz


   #3
   Dopiszę jeszcze, że GG Modern nawet po uruchomieniu ze statusem " Dostępny " i utrzymaniu aplikacji " otwartej " ( jest widoczna w lewym pasku bocznym po najechaniu myszką ) po pewnym czasie ( nie udało mi się sprawdzić po jakim ) przechodzi w status " niewidoczny/niedostępny" niezależnie czy się korzysta z komputera, czy jest on przez moment nieużywany ale włączony. Dopiero wywołanie GG na główny ekran powoduje zmianę statusu na " Dostępny ".

   I zgłaszam to jako błąd do poprawy
   Ostatnio edytowany przez northareth; [ARG:4 UNDEFINED].

   Komentarz


    #4
    W aktualnej wersji nie ma możliwości uruchomienia wraz systemem i statusem dostępnym, jednakże przekażemy sugestię, więc w kolejnych aktualizacjach postaramy się uwzględnić taką możliwość.
    @northareth, Czy masz włączoną opcję „ekran blokowania”? Ustawienia->Uprawnienia

    Komentarz


     #5
     Wszystkie uprawnienia mam włączone:
     - korzystanie z kamery
     - pokazywanie powiadomień
     - ekran blokady ( działanie w tle )

     Komentarz


      #6
      Wyczaiłem jeden z powodów kiedy aplikacja zmienia status na niepodłączony pomimo jej uruchomienia i zminimalizowania. Następuje to przy zmianie IP w Neostradzie. Trzeba ręcznie włączać status " Dostępny " bo nie wraca sam.

      Komentarz


       #7
       Dzięki za doprecyzowanie. Powtórzyliśmy opisaną sytuację i postaramy się poprawić działanie komunikatora w kolejnych wydaniach.

       Komentarz

       Pracuję...
       X