Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Otrzymywanie wiadomości nie należących do aktywnego numeru gadu po przełaczeniu kont

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Otrzymywanie wiadomości nie należących do aktywnego numeru gadu po przełaczeniu kont

  Korzystam z dwóch numerów gadu. Gdy przełączyłem się z jednego na drugi, dostawałem z poprzedniego wylogowanego numeru wiadomości.
  - status zmieniał się na prawidłowym numerze,
  - nie wiem jak z wysyłanymi wiadomościami, ale wiadomości przychodzące na poprzedni numer (pisane do mnie i te które wysyłałem ze stacjonarnego komuniaktora) były wyświetlane,
  - kontaktu nie mogłem dodać, żeby sprawdzić na które konto poleci wiadomość

  Dodam, że w widoku wyboru konta gg, po wylogowaniu było słychać dźwięk nadejścia wiadomości, gdy rozmowa była prowadzona na stacjonarnej wersji.
  Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

  #2
  Czy jesteś w stanie to powtórzyć? Prosimy o przesłanie zgłoszenia na mobilne@gadu-gadu.pl, opisującego tę sytuację, z podaniem numerów GG przełączonych oraz rozmówców, zawierającego datę i czas przesłanych wiadomości.

  Komentarz


   #3
   Raz na jakiś czas to występuje w różnych wariantach, wg mnie to nie jest kwestia błędu protokołu komunikacyjnego, lecz nie prawidłowego zarządzania połaczeniem z siecią gg w aplikacji, to nie jest kwestia mojego numeru gg, czy kontaktów, poprostu wygląda na to, że wraz z wylogowaniem, połączenie z siecią gg nie zostaje zakończone.

   Komentarz


    #4
    Mimo wszystko prosimy o zgłoszenie, przekażemy je do odpowiedniego działu, który spróbuje określić przyczynę tej sytuacji. Konieczne będą czasy, daty i numery GG Twoje i rozmówców.

    Komentarz

    Pracuję...
    X