Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[GG 11]Ukrywanie linków

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  [GG 11]Ukrywanie linków

  Witam, wychodzę z prośbą o dodanie możliwości wyłączenia zakrywania linków w wiadomościach.
  W poprzednich wersjach gg na PC była taka opcja, no a teraz nie ma jej zarówno na PC jak i na androidzie.
  Denerwujące jest to, że ciągle muszę dodawać kontakty do listy. Tym bardziej, że pisze do mnie co najmniej kilka osób dziennie z czego większość przesyła linki.

  No i mam jeszcze pytanie, dlaczego w tej wersji gg nie działają aplikacje w rozmowach? Chodzi mi o takie np. z Simplus. Gdy napiszę na dany numer, to otrzymuję wiadomość, że muszę z aktualizować GG do wersji 10.5

  #2
  Co rozumiesz przez wyłączenie zakrywania linków w wiadomościach (chodzi o to, że w oknie rozmowy widoczne są miniaturki obok linka)?
  Kontakty nie zapisują Ci się na liście, że musisz je cały czas dodawać?
  Jeśli chodzi o bota Simplusa, to GG 11 jest na razie wersją testową, w związku z czym nie prowadzimy tam jeszcze żadnych akcji promocyjnych.

  Komentarz


   #3
   Chodziło mi o zakrywanie linków gwiazdkami. Trzeba dodać daną osobę do znajomych i dopiero wtedy można się wymieniać linkami.

   Komentarz


    #4
    Linki od osób, których nie masz na liście kontaktów nie są wyświetlane tylko wtedy, gdy masz takie ustawienia zapisane. Wejdź kolejno w GG => Ustawienia => Moje konto => Ustawienia prywatności. Tam jest opcja "przyjmuj linki od nieznajomych".

    Komentarz

    Pracuję...
    X