Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy usunięcie Archiwum jest w 100% pewne

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Czy usunięcie Archiwum jest w 100% pewne

  Witam czy usunięcie Archiwum gg jest w 100% nie do odzyskania i na 100% pewne? Czy po usunięciu Archiwum można za pomącą (kontaktu z "administratorami" odtworzyć archiwum tak jak to jest w przypadku hasła. Czy na wniosek policji(to nie to o czym myślicie ) administratorzy muszą udostępnić archiwum a jeśli jest usunięte odzyskać dane z serwera bo i tak na jakiś czas ukrycie są archiwizowane bo tak nakazuje prawo?(tak jak w przypadku operatorów telefonicznych że sms-y oraz rozmowy musza być przez pewien okres archiwizowane i udostępniane " w razie potrzeby"
  Dziękuję za podejście do tematu na poważnie.

  #2
  We wszystkich wersjach GG (prócz GG 11) usunięcie rozmów z archiwum lokalnego (w pliku) nie spowoduje ich usunięcia z archiwum na serwerze (o ile jest włączone).
  Z GG7 można odzyskać usunięte rozmowy (chyba, że użyto opcji "Kompaktuj").
  Jeśli posiadasz komputer z systemem Windows Vista lub nowszym w wersji Pro(fessional) lub lepszej, to system Windows może robić sobie kopie wybranych plików, w tym pliku archiwum.
  Na wniosek prokuratury GG Network jest zobowiązane do udostępnienia danych na temat użytkownika jakie zachowane są na serwerze. Ponadto co najmniej rok te dane muszą być przechowywane. To czy jednak pod to podchodzą rozmowy z archiwum i czy mogą one zostać przekazane - nie wiem. Wielokrotnie na forum padały odpowiedzi, że usunięcie rozmów przez użytkownika z archiwum online powoduje ich definitywne usunięcie z serwerów GG Network, z resztą chyba nie ma przepisu nakazującego przechowywanie takich danych w usługach natychmiastowej komunikacji typu komunikator.
  GaduNews.pl
  Polska ekipa GTA:Online

  Komentarz

  Pracuję...
  X