Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Losowanie Rozmówcy na GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Losowanie Rozmówcy na GG

    Witam

    Założyłem nowy temat bo nie znalazłem tematu od nośnie Losowania Rozmówcy na GG.

    Mam taką mała sugestie od nośnie Losowania Rozmówcy na GG chodzi mi o to czyby nie dało by się dodac opcji " Kryterie Wiekowe" do Losowania Rozmówcy żeby sobie można było ustawic wiek w jakim przedziale wiekonym chciałbym Losować Rozmówce bo do tej pory jest to tak zrobione że można losować w każdym wieku rozmówce i najczesciej jest tak że można trafic na małolatów ktozi wypisują bzdury a przeciez nie bede blokowal kazdego bo bym mial Liste dluża niż papier taletowy Po drugie też można trafic na osoby które wiekowo np. takiej osobie nie odpowiadaja.
    Bo jeśli ktoś ma wpisany wiek ile ma lat np. osoba która ma 35 lat żeby sobie ta osoba sama wpisala wiek od-do jakich osob chce Losowac do swojego wieku a nie że Wylosuje osobe 12 letnia czy 15 lat lub np. 50 letnia czy 60 letnia lub najczęśćiej się trafia na facetów zamiast na kobiety to o czym rozmawiac z osoba małoletnia czy z facete. lub np. z 50 letnia lub 60 letnia no chyba jedynie o chorobach lub o polityce

    Także prosił bym o rozpatrzenie mojej sugestii związanej z kryteriami wiekowymi w Losowaniu Rozmówcy na gg z góry dziękuję Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez Adamus; [ARG:4 UNDEFINED].
Pracuję...
X