Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Program GG został już uruchomiony, ale nie odpowiada

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Program GG został już uruchomiony, ale nie odpowiada

  Witam. Tak jak w temacie mam problem z odpaleniem gg11 - jak włączam to mam powiadomienie jak na zdjęciu, po wciśnięciu OK znika z procesów, przed włączeniem gg w ogóle ich nie ma. Chrześniak bawił się w moim komputerze i zainstalował jakieś stare gg chyba 6 czy 7, a ja miałem zainstalowaną 11. Wygląda to tak że nawet po odinstalowaniu tego starego gg i reinstallu nowego problem nie zniknął.

  gg.jpg

  #2
  Sprawdź, czy przypadkiem nie jest tak, że program tak faktycznie jest już uruchomiony - widać jego procesy w menedżerze zadań - jednak nie ma ikony GG w tray'u tym, samym nie możesz wyświetlić okna kontaktów na pulpit.

  Jeżeli tak jest spróbuj dostosować wyświetlanie się ikon i notyfikacji w tray'u tak aby były one wyświetlane zawsze. Klikamy lewym przyciskiem myszy na strzałce skierowanej w górę przy tray'u Windows 7 wówczas powinno się wyświetlić okno z opcją dostosuj. Następnie trzeba wybrać opcję dla programu GG, najlepiej zdecydować się na opcję pokazuj ikony i powiadomienia przy programie GG.

  Komentarz


   #3
   Mam ten sam problem i mimo dostosowania programu gg dalej nie chce sie uruchomić. Odinstalowałam wszystko ale dalej program nie chce sie uruchomic...???

   Komentarz


    #4
    magdusha czy masz procesy GG w menedżerze zadań? Opisz dokładniej swój problem bo nie wiem co dokładnie się u Ciebie dzieje. Co masz na myśli pisząc, że odinstalowałaś wszystko?

    Komentarz


     #5
     hej mam podobnie tylko u mnie sie nic nie pojawia porpostu jak chce uruchomic GG nic sie nie dzieje uruchamia sie jedynie w procesach i nic po za tym unistalowale instalowalem od nowa kilka razy i nic .. mam najnawsza wersje co zrobic ?

     Komentarz


      #6
      Czy sprawdzałeś wskazywane wcześniej kwestie związane z ustawieniami ikon i notyfikacji w systemie?

      Potrzeba mi trochę więcej danych aby móc to zweryfikować.

      Komentarz


       #7
       ja nic nie sprawdzalem szczeze to nie wiem jak 1 raz tak mam ..

       Komentarz


        #8
        "spróbuj dostosować wyświetlanie się ikon i notyfikacji w tray'u tak aby były one wyświetlane zawsze. Klikamy lewym przyciskiem myszy na strzałce skierowanej w górę przy tray'u Windows 7 wówczas powinno się wyświetlić okno z opcją dostosuj. Następnie trzeba wybrać opcję dla programu GG, najlepiej zdecydować się na opcję pokazuj ikony i powiadomienia przy programie GG."

        Czy próbowałeś tej czynności?
        Widzę, że wypowiedziałeś się również w podobnej, a być może tej samej kwestii
        http://forum.gg.pl/showthread.php?11...-nie-uruchamia!!!
        Tam wskazałem jaka dokładnie lokalizacja logów nas interesuje.

        Komentarz


         #9
         mam viste nie 7 wysylam logs

         Komentarz

         Pracuję...
         X