Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

znikające dane, pojawiający się opis, jakość dźwięków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    znikające dane, pojawiający się opis, jakość dźwięków

    Mam dziwny problem z nowym GG: już kilkukrotnie zniknęły mi nry telefonów i adresy mailowe, które zapisałam sobie przy konkretnych kontaktach. Dzieje się to co kilka dni - i znów od początku mozolne wpisywanie. Za to praktycznie codziennie kasuję notorycznie pojawiający się stary opis, który kilka miesięcy temu ustawiłam sobie w moim koncie - dawno o nim zapomniałam, bo go skasowałam - dopóki nie zainstalowałam sobie nowej wersji programu - znów się pojawił... Jak mam się tego czegoś pozbyć?? No i dźwięki - jakość rozmowy głosowej przez GG - hmm, powiedziałabym średnia - często się na dodatek zrywa. Niestety gorzej jest przez GG Telefon - dzwoniąc na telefon komórkowy tuż po zainstalowaniu programu - jakość była super, natomiast od jakiegoś czasu jakość jest bardzo zła - właściwie trzeba się domyślać, co druga osoba mówi, nawet, jeśli zasięg w telefonie kom. jest bardzo dobry. Takich problemów nie ma przy rozmowie przez Skypa czy innych prowadzonych przez komputer z telefonem komórkowym.
    Przepraszam, ze wszystkie tematy w jednym miejsu, ale ...
Pracuję...
X