Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 6.X i 7.X - pełna funkcjonalność.

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  GG 6.X i 7.X - pełna funkcjonalność.

  Witam,
  czy istnieje możliwość zrobienia tych komunikatorów w taki sposób by bez żadnych utrudnień można było rozmawiać z ludźmi, którzy posiadają numery o łącznej wartości powyżej 17 000 000 ??
  GG nigdy nie zrobiło lepszych komunikatorów od tych w/w, były leciutkie, szybkie, dobrze wykonane (brakowało w sumie tylko prowadzenia kilku osobnych rozmów w jednym okienku), bez reklam, szybko można było zmieniać czcionki, kolory tekstu, pogrubienia, podkreślenia itp. bez zbędnego wchodzenia w zasobnik i dodatkowo jeszcze potwierdzania wyboru. Archiwum ładowało się natychmiast! Nawet gdy rozmowa była baardzo długa. Nigdy z tymi wersjami nie miałem problemów, żadnych zacinek itp., wszystko śmigało aż miło. Po wersji 7.X może 8.X zaczęło GG zamieniać się niestety w kombajn. Komunikator w pełni funkcjonalny do rozmów tekstowych zaczął się robić programem do wszystkiego, stracił przez to na swojej lekkości, bezbłędności i szybkości. Myślę, że ludzie i tak nie używają tych wszystkich rzeczy w nowych wersjach GG, rozmowy głosowe i wideo prowadzą dalej przez Skype'a, słuchają muzy ze stronek, YT lub mp3 zapisanych na dysku, dlatego tak wiele osób zrezygnowało z GG na rzecz innych, lżejszych, niezawieszających się, szybkich i znacznie mniej bezbłędnych komunikatorów stworzonych głównie tylko do rozmowy tekstowej.
  W końcu o to właśnie powinno chodzić, by program przede wszystkim nadawał się do szybkiego, bezbłędnego użytkowania a nie mordęgą ograniczającą co jakiś czas na nim pracę.
  Jeżeli z tymi starszymi wersjami nic nie da się zrobić by działały ówcześnie prawidłowo w całym swoim zakresie to trudno, ale

  bardzo proszę zespół GG zajmujący się tworzeniem nowych wersji programu, by stworzył przy okazji także wersję Light tego komunikatora, na miarę GG 6.X / 7.X. Na pewno znaczna ilość osób, która odeszła od używania nowszych wersji GG na rzecz innych lżejszych komunikatorów by z uśmiechem na twarzy ponownie powróciła do "słoneczka", a i obecni użytkownicy zapewne również byliby tym zachwyceni.

  Pozdrawiam
  Ostatnio edytowany przez njczyziu; [ARG:4 UNDEFINED].

  #2
  Jestem ZA!

  Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 4

  Komentarz


   #3
   To raczej niemożliwe. Nie ma co gdybać nad tym.

   Komentarz


    #4
    @up Dla was wszystko, co dobre jest niemożliwe -,-

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 4

    Komentarz


     #5
     Windows XP też był dobry, a jednak MS nie rozwija go.
     Nikt po latach nie odkopie kodu klasycznego GG. Tym bardziej, że był silnie powiązany z Internet Explorerem dostępnym tylko na Windows.
     Niemniej ja na miejscu twórców GG kolejną wersję pisał w czymś natywniejszym niż XUL, który robi spory narzut na zużycie zasobów. GG 8 w Qt pożerało mniej, a i port na Linuxa czy MacOSXa był możliwy.

     Komentarz

     Pracuję...
     X