Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zawieszające się powiadomienie o wiadomości.

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Zawieszające się powiadomienie o wiadomości.

  Witam, znalazłem trochę przypadkowo kolejny błąd. Chodzi o to, że dostaję powiadomienie, że kolega (w tym przypadku Kamil) napisał mi wiadomość. Klikam w dymek i włącza się rozmowa. Jest wszystko ok, bo ta wiadomość jest w oknie rozmowy, ale dymek nie znika, bo po prostu się zawiesza. Dzieje się tak, gdy wysyła mi kilka wiadomości naraz. Czyli w tym przypadku pierwsze napisał "...Ale czasami mi się myli", potem napisał "głupie to jest". Kliknąłem w dymek, gdy napisał tą pierwszą wiadomość ("...Ale czasami mi się myli"), okno rozmowy się włączyło, on napisał drugą wiadomość ("głupie to jest") na włączonym już oknie rozmowy i dymek pojawia się po raz kolejny tylko już z inną wiadomością, po czym nie znika. Po pierwsze gdy mam włączone okno rozmowy to dymek nie powinien się wyświetlić, po drugie jeśli już dymek się wyświetla to powinien zniknąć, a on znika dopiero po naciśnięciu na niego. Oto 2 screeny - PATRZCIE NA GODZINĘ !

  [1] http://iv.pl/images/91218340534202336641.png

  [2] http://iv.pl/images/98503826712189864079.png

  Na drugim screenie ten dymek nie znika, bo jest lekko przyciemniony. On cały czas pulsuje po najechaniu na ikonę GG.

  #2
  Dzięki za informację i screeny, zanim jednak przekaże dalej, mam kilka pytań. Czy problem który wskazujesz pojawił się wcześniej i/albo w wypadku innych kontaktów. Czy powtórzył się z tym samym użytkownikiem? Spróbowaliśmy odtworzyć wskazany błąd aczkolwiek to się nie powiodło. Może ktoś inny z forumowiczów, też się z tym spotkał, czekam na info.

  Komentarz


   #3
   Ja nigdy nie spotkałem się z takim problemem. Pop-up czy jak inni mówią dymki z informacja o nowej wiadomości działają poprawnie, ewentualnie czasem opóźnienia w wyświetlaniu ale to może być wina moja komputera więc nie ma sensu zgłaszać

   Komentarz


    #4
    Zdarza się już od jakiegoś czasu (dość sporo, tylko zapominałem zrobić screena, żeby zrobić temat). Po prostu po pierwszej wiadomości on zdążył napisać kolejną i ja również, a dymek nie znikł. To nie zdarza się zawsze, ale czasami się to zawiesza.

    ---------- Post added at 11:30 ---------- Previous post was at 11:24 ----------

    Jak chcecie odtworzyć ten sam błąd to spróbujcie w jednym czasie napisać kilka wiadomości. Pomiędzy którąś kliknąć w dymek i powinno się to zawiesić. Powtarzam, że nie zawsze się tak dzieje, ale mi średnio raz albo 2 razy dziennie. Problem występuje u innych kontaktów i u tego którego opisałem również. Nie ma to znaczenia z kim piszę.
    A i jeszcze jedno. Po pierwszej wiadomości dostaję odgłos, a po drugiej jak już wiadomość wskoczyła do okienka rozmowy odgłos przychodzi z opóźnieniem 3/5 sekundowym

    P.S Dobrze by było jak któryś z adminów dałby mi swojego skype'a, bo łatwiej to będzie opisać i szybciej

    Komentarz


     #5
     O, teraz mi się zawiesiło ;P
     http://iv.pl/images/88547597315351902923.png

     Jak coś to reinstalowałem już GG nie raz, a jakiś miesiąc temu niecały miałem formata

     Komentarz


      #6
      Dzięki za dalsze informacje, próbowaliśmy, lecz ponownie nie powtórzyliśmy błędu. Proszę prześlij mi na Priva numer Twój i kolegi z ostatniego screen'a, przekaże wtedy sprawę dalej, zobaczymy co da się ustalić.

      Komentarz


       #7
       Ja mam natomiast taki problem na moim komputerze, wyskakuje mi powiadomienie typu "Mateusz zmienił status na zaraz wracam" i dymek z powiadomieniem nie znika do końca. Robi się wtedy takie coś: http://iv.pl/images/15770562988782850232.png
       Komputer sprzętowo dobry proc i7, 8gb ram, 2gb ddr5 karta graf, system Windows 7 Ultimate x64

       Edit: może to wina rozdzielczości ekranu 1920x1080 na ekranie 15,6cala
       Ostatnio edytowany przez janbet; [ARG:4 UNDEFINED].

       Komentarz

       Pracuję...
       X