Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pytanie o folder GG w AppData

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Pytanie o folder GG w AppData

  Witam, zawsze przed zmianą windowsa (format), korzystając z GG10 wchodziłem w AppData i kopiowałem cały folder Gadu-Gadu 10, później instalowałem GG10 i podmieniałem pusty folder Gadu-Gadu 10 z tym moim skopiowanym i dzięki temu miałem wszystkie profile a w nich całą zawartość jak: kontakty, archiwum itp. Widzę, że od GG11 w AppData utworzył się folder GG. Więc mam pytanie, tak samo mogę kopiować ten folder GG i ewentualnie po zmianie windowsa, mogę później go wkleić i będę miał to wszystko jak: Profile, kontakty, archiwum itp?

  Poza tym, zapytam jeszcze o jedno w folderze Profiles czemu obok katalogu z numerem tworzy się jakaś nazwa?

  Przykład:

  ofnkhkx92.(TU NUMER)

  Dlaczego przed numerem tworzy się ten ciąg liter i liczb?

  #2
  Prócz skopiowania %appdata% szczególniej polecałbym skopiować zawartość z folderu %localappdata%.

  Ciągi znakowe przed identyfikatorami profilów dodaje XUL Runner używany również w Firefoxie, Thunderbirdzie i wielu innych aplikacjach. W tych aplikacjach oczywiście również jest dodawany taki ciąg znakowy do profili.

  Komentarz


   #3
   Dzięki za info Qrix, ale wystarczyło tylko skopiować folder GG poprzez %appdata%, wkleiłem go do nowo zainstalowanego gg i wszystko się pojawiło, więc nie trzeba kopiować zawartości z %localappdata% zresztą tam tworzą się tylko puste foldery od profili.

   Komentarz

   Pracuję...
   X