Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zaproszenia do znajomych

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zaproszenia do znajomych

    Dodaję osobę do listy znajomych. Jest sposób, aby cofnąć zaproszenie lub okres czasu ze zaproszenie znika?
    Ostatnio edytowany przez Wasky; [ARG:4 UNDEFINED].
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    #2
    Zamieszczone przez FacetNaWuzku Zobacz posta
    Dodaję osobę do listy znajomych. Jest sposób, aby cofnąć zaproszenie lub okres czasu ze zaproszenie znika?
    cy moge dostac w koncu odpowec? bo hcalbym usunoc zalegle zaprosena
    casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
    mam numer GG 73977622

    Komentarz


      #3
      Nie ma możliwości usunięcia wysłanego zaproszenia.
      Wysłane zaproszenie, którego nie przyjmie inny Użytkownik, znika po 90 dniach.

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez Meduza Zobacz posta
        Nie ma możliwości usunięcia wysłanego zaproszenia.
        Wysłane zaproszenie, którego nie przyjmie inny Użytkownik, znika po 90 dniach.
        zeby bylo jasne... znika po uplywe 90 dni cyli 3 mesecy... to znacy po tym okrese ne bede widzal u kogos na profilu ze wyslalem zaprosene?
        casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
        mam numer GG 73977622

        Komentarz


          #5
          Dokładnie. Osoba, która otrzymała zaproszenie również nie będzie go widzieć.

          Komentarz


            #6
            spoko... dzenki za informacje
            casami tutaj na forum administracja poprawa moje bledy ortograficne bo moja wada ruhu ogranica moje mozliwosci
            mam numer GG 73977622

            Komentarz

            Pracuję...
            X