Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z ustawieniem danych w profilu

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  #16
  Pragniemy zaznaczyć, że nałożona blokada dotyczy Użytkownika, a nie jedynie numeru GG. Oznacza to, że możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta.

  Komentarz


   #17
   Zawieszacie każde nowe konto, poprosiłem znajomego, który wcześniej nie miał konta żeby założył konto i od razu było zawieszenie. Za co całkiem nowy użytkownik dostał blokadę? To co wyprawiacie to już nawet śmieszne nie jest, nie ma żadnych powodów do blokady a wy blokujecie w najlepsze. Blokada użytkownika? Na jakiej niby podstawie stwierdzacie, że zablokowany użytkownik chce założyć nowe konto, po IP czy z gwiazd czytacie?

   Komentarz


    #18
    Prosimy pamiętać, że blokada dotyczy Użytkownika, a nie tylko numeru GG. Oznacza to, że możemy zablokować również wszystkie konta powiązane oraz uniemożliwimy utworzenie nowego konta. Zatem jeżeli dany Użytkownik narusza regulamin to możemy zablokować również jego konta powiązane.

    Pamiętajcie również, że konta są weryfikowane pod względem naruszania regulaminu. Zatem zgłoszenie się do Supportu nie zmieni faktu, że jeżeli konto naruszyło regulamin to zostanie zablokowane. Po to jest weryfikacja.
    Jeżeli konto nie narusza regulaminu to zostanie odblokowane.

    Komentarz


     #19
     Wszystko zgodne z regulaminem, żadnych powiązanych kont, a i tak jest blokada, więc po co ta weryfikacja?

     Komentarz


      #20
      Zamieszczone przez Cartman21 Zobacz posta
      Wszystko zgodne z regulaminem, żadnych powiązanych kont, a i tak jest blokada, więc po co ta weryfikacja?
      Na forum nie udzielamy informacji dotyczącej konkretnego konta GG. Napisz do nas w sprawie swojego konta GG na bok@gg.pl z maila powiązanego z kontem GG.

      Komentarz

      Pracuję...
      X