Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego GG zablokowało konto premium bez podania przyczyny?!

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  Dlaczego GG zablokowało konto premium bez podania przyczyny?!

  W dniu dzisiejszym, próbując zalogować się na mój numer GG 76002728 otrzymałam jedynie informację od BOK, że "Twoje konto zostało zablokowane, ponieważ naruszało zasady i wytyczne dla Społeczności GG". Czy Państwo tak na poważnie? Nie otrzymałam wcześniej żadnego ostrzeżenia czy powiadomienia, że moje konto w jakiś sposób zasady łamie. Zapłaciłam za korzystanie z tego konta, więc oczekiwałabym chociaż tyle, tak? Naprawdę mało profesjonalnie to wygląda.

  #2
  Warto jest wiedzieć, i to tyczy się wszelkich serwisów internetowych płatnych lub bezpłatnych, że przy rejestracji i płatności akceptujesz regulamin usługi. W takim regulaminie zwykle są zawarte informację o procedurach zablokowania konta, reklamacji ewentualnej subskrypcji powiązanej z kontem itp.

  Dużo ludzi w dzisiejszych czasach myśli, że konto na platformie X się im należy. Pamiętajmy, że są to produkty firm prywatnych i to one mają prawo decyzji. W większości przypadkach platforma X posiada swój regulamin, w którym są wytyczne społeczności oraz opis konsekwencji za ich nieprzestrzeganie.

  Taki regulamin często też zabezpiecza się przed sytuacją np. blokady konta z aktywną płatną subskrypcją, z mojego (niebezpośredniego) doświadczenia zazwyczaj nie ma możliwości reklamacji, ale subskrypcje można anulować po skontaktowaniu się z BOK danej platformy.

  Jeśli potrzebujesz jakichś informacji, najlepszym co możesz zrobić, jest skontaktować się z BOK GG.
  Prompt Engineer @ Fintecom / GG
  Opinie są moje własne. Wypowiedzi nie są oficjalnym stanowiskiem Fintecom.
  Nie pomogę Ci z zakresu BOK oraz tego forum.


  Nowa usługa AI już niedługo w GG

  Komentarz


   #3
   W gg fajne jest to, że konto Premium nie przedłuża się automatycznie. To jednorazowy zakup a gg jedynie przypomina kiedy wygasa. Wyślij do nich maila bok@gg.pl ale jak narozrabiałaś, to nie wiem czy coś zdziałasz

   Komentarz

   Pracuję...
   X