Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GaduFoto - czy tylko mnie to niepokoi?

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  GaduFoto - czy tylko mnie to niepokoi?

  Ostatnio natknąłem się jak mój dzieciak przeglądał wasz serwis. Niepokoje się że jest tam pełno zdjęc erotycznych. Rozumiem, że prawo tego nie zabrania, ale mogli byście dać jakieś ostrzeżenie, komunikat czy coś. Myślałem, że gg jest przyjazne dzieciom.

  #2
  Po raz któryś już ktoś zgłasza ten problem. Tam powinien być przycisk Raportuj lub cos w tym stylu...

  Komentarz


   #3
   serwis ten jest moderowany na bieżąco.
   Można nam tez również zgłaszać naruszania drogą mailowa.
   http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
   Kliknij, a dowiesz się więcej.

   Komentarz


    #4
    To słabo Wam to moderowanie idzie. I to już któryś rok. Nie wierzę, że tylko tyle można zrobić. Zwłaszcza, że to nie pierwsze zgłoszenie.

    Komentarz


     #5
     Pornografii tam nie widziałem, ale treści erotyczne na pewno, wiem że serwisy typu fotka są pełne tego, ale myślałem, że GG nie. Zdaje sobie sprawę, że to kwestia uzytkowników i tego co zamieszczają i o ile nie łamie zasad to wiąże ręce. No ale mogło by być coś jak ostrzeżenie, żeby dzieciaki nie wchodziły, albo by wiedziały co tam czeka, wiecie coś w stylu "serwis może zawierać treści ... tralala itd". Przestraszyłem się co jest w popularnych.

     Komentarz


      #6
      Wszedłem na gadufoto z ciekawości, czy coś jeszcze jest w stanie mnie zaskoczyć. Niestety, poziom zdjęć i tematyka na poziomie gimbusów i napalonych 16-stek. Czyli w skrócie - dno szamba. Ten "portal" niczym się nie różni od fotka.pl czy innych szmatławych miejsc, na które małolactwo wrzuca gigabajty zdjęć z kaczymi dziobami i wyeksponowanym biustem. Ale przecież większości o to chodzi, żeby ich strony były jak najbardziej popularne, a jak wiemy, bez golizny, erotyki i zdjęć dających do myślenia jest to teraz niemożliwe. Społeczeństwo się stacza i takie "publiczne" portale są tego żywym przykładem.

      Komentarz


       #7
       Zdjęcia z wyeksponowanym biustem są również na bilbordach reklamowych, w telewizji i prasie. Wówczas nie mamy do czynienia z ostrzeżeniem o zawartości. Czy uważacie, że jpg 18+ rozwiąże sprawę?

       Komentarz


        #8
        Ja to bym proponował ( jak i to jest zresztą w regulaminie o ile pamiętam ) za zdjęcia faktycznie naruszające tzw. " dobry smak " , żeby usuwać takiemu delikwentowi/-tce całe konto GG wraz z komunikatorem. W końcu można to ustalić, ponieważ żeby się zalogować i zamieszczać foty, trzeba posiadać konto i numer GG. I nie przejmować się tym, że jak to zwykle bywa są to konta fałszywe - po prostu usuwać. A co do samej strony uważam, że zamiast wysyłać do Was zgłoszenia mailowo ( jak tu proponuje Andrzej-Master ) co jest kłopotliwe trochę, umieścić przy każdym zdjęciu buton do zgłoszenia do moderacji ( jak to jest na wielu innych serwisach ze zdjęciami ). O wiele łatwiej kliknąć na taki przycisk i za jednym posiedzeniem wyłapać i zgłosić kilkadziesiąt zdjęć, niż kopiować i wklejać do maila link do poszczególnych fotek ( sam to przerabiałem i przy 5 fotce odechciało mi się ). No chyba że Wam zależy na tym żeby zniechęcać zgłaszających i utrzymywać " ruch w interesie " za wszelką cenę

        Komentarz


         #9
         Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
         Zdjęcia z wyeksponowanym biustem są również na bilbordach reklamowych, w telewizji i prasie.
         Napalonych 16-tek? Naprawdę? To musiałem coś przeoczyć.

         Komentarz


          #10
          Ja bym jednak był za wprowadzeniem opcji o możliwych treściach erotycznych. Jak mój syn wejdzie na taką stronę z ostrzeżeniem to dostanie po głowie, w innym wypadku za treści odpowiada właściciel strony. Proszę chociaż przekazać to do osób odpowiedzialnych za serwis.

          Komentarz


           #11
           Musli, nie, osiemnastek.
           Piotrze, wszelkie Wasze uwagi na temat serwisu przekazane zostały do osób odpowiedzialnych za produkt.

           Komentarz


            #12
            Paulina
            A w jaki sposób weryfikujecie wiek osób zamieszczających fotki. Bo jak tylko z danych podawanych przy zakładaniu konta GG, to gratuluję zaufania :-D

            Komentarz


             #13
             A skąd to pytanie? Odnośnie osiemnastek pisałam w związku z bilbordami i gazetami, o których mowa była wcześniej
             Nie prosimy o przesłanie skanu dowodu osobistego. Obecnie ciężko odróżnić kobietę pełnoletnią od niepełnoletniej pod kątem wizualnym, jeżeli możemy to stwierdzić jednoznacznie, reagujemy bardzo szybko, wierz mi

             Komentarz


              #14
              northareth: Wiesz, jednakże, że ciężko obecnie zweryfikować wiek, zwłaszcza dziewczyn/kobiet. Piętnastolatka wygląda na 25, a 25 wygląda na piętnaście, etc.
              To je amelinium, tego nie pomalujesz.


              Edit: Paulina pierwsza
              http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

              Komentarz

              Pracuję...
              X