Może i nie wymieniłem dużo błędów, ale dość mocno przeszkadzają one czasem w używaniu aplikacji.
Połączenie internetowe mam dobre, czasem opera mini łączy się z internetem bez problemu, ale w tym samym czasie GG już nie, tak jakby miało swoje "fochy".
Poza tym zdarza się, że aplikacja się zawiesza i wyłącza. Mogę popróbować odtworzyć niektóre sytuacje, choć to dzieje się raczej losowo.

Używalna aplikacja dla mnie, = względnie szybka (a GG demonem prędkości nie jest ), właśnie nie rozłączanie się samoczynnie (czasem chciałbym mieć GG w stanie "standby")..

Śmiesznym trafem, mam swój komputer, ale z telefonu czasem korzystają inne osoby (czasem dziewczyna musi zadzwonić, albo brat bierze do rąk). Niby ufam niektórym osobom, ale... Czasem mają dziwne intencje. Fajna byłaby ta opcja zapamiętywania, choćby ukryta gdzieś w ustawieniach, ale żeby była - to chyba nie jest trudne, raczej podstawowa robota, a myślę, że nie tylko mnie mogłaby się przydać.

Nie chcę programowo (tak jak galerii, sms, książki) blokować GG, bo muli już samo w sobie, a co dopiero z nałożonym watchdogiem, który tylko czeka na jego minimalizację... Potem czekać aż się łaskawie wznowi po wpisaniu hasła, to czasem koszmar