Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Usunięte konto

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Usunięte konto

    Witam, kilka dni temu usunąłem konto gg.Dzisiaj wpisałem stary numer do wyszukiwarki i okazało się że takie dane jak imię, nazwisko, wiek i miejscowość są nadal widoczne.Może mi ktoś powiedzieć po jakim czasie te dane znikną

    #2
    Powinny zniknąć po 24h. Jedno moje konto (rok temu usunięte) dalej jest w katalogu.

    Wytaptane z Ace'a za pomocą aplikacji TapaTalk2

    Komentarz


      #3
      Konto usunąłem 4 dni temu, a dane są nadal widoczne w wyszukiwarce kontaktów.
      EDIT;

      ma ktoś jakiś pomysł jak usunąć te dane ?

      EDIT;

      Pomoże ktoś?
      Ostatnio edytowany przez jacek1986; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


        #4
        Podaj mi proszę przez PW ten numer GG lub napisz do nas na adres tech@gadu-gadu.pl.

        Komentarz


          #5
          Witam
          W piątek 26.03.2013r moja siostra usunęła mój numer gg, napisałam maila z prośbą o odzyskanie numeru na adres tech@gadu-gadu.pl, jednak nie otrzymałam odpowiedzi, czy ktoś tutaj może mi pomóc....

          Komentarz


            #6
            Podaj mi proszę poprzez PW adres, z którego pisałaś, sprawdzę to.

            Komentarz


              #7
              Witam

              Odświeżam temat, gdyż ciekawi mnie czy Wasze dane z usuniętych kont w końcu zniknęły z katalogu publicznego. Z pewnych powodów musiałem usunąć moje dotychczasowe konto. Moje wszystkie dane nadal są widoczne w katalogu. Co prawda nie minęło jeszcze dużo czasu, ale ciekawi mnie czy rzeczywiście dane te znikną w ciągu najbliższych dni, czy też będą widoczne.
              Pewnie to głupie co teraz powiem (nie znam się niestety na tym), ale ciekawi mnie też zawartość mojego konta. Czytałem na necie, że kilka razy zdarzyło się, iż nowy właściciel numeru dostał razem z nim listę znajomych. Zastanawia mnie czy to możliwe, czy też ci ludzie robili sobie po prostu jaja. Raczej nie chciałbym żeby ktoś z mojego dawnego numeru gadał z moimi znajomymi i na przykład podawał się za mnie, jak osoby, które pisały właśnie o przypadku dostania listy kontaktów wraz z numerem.

              Pozdrawiam

              Komentarz


                #8
                Podaj mi proszę przez PW numer usuniętego konta.
                Nie ma możliwości, żeby ktoś rejestrując numer GG uzyskał listę kontaktów wcześniejszego użytkownika.

                Komentarz


                  #9
                  Dziękuję za odpowiedź Czyli ludzie sobie jaja robili, opowiadając takie historie.

                  Pozdrawiam

                  Komentarz


                    #10
                    Przeszło rok temu usunełem konto ale ono nadal wyświetla moje lata i po usunięciu pojawił się tam prezent czy mozna to jakos wszystko usunąc ??

                    Komentarz


                      #11
                      Podaj mi proszę przez PW numer usuniętego konta.

                      Komentarz


                        #12
                        Z ciekawości sprawdziłem w katalogu publicznym swoje stare numery i okazało się ,ze wszystkie są tam widoczne .Jedno Nawet z moja fotka.Można to jakoś usunąć?

                        Komentarz


                          #13
                          Mim zdanie jest to bez sensu usuwasz swoje konto a ono w dalszym ciągu jest widoczne dla innych tylko że nie można sie na nie zalogować. Moim zdaniem GG powinno to poprawić pamiętam że dawniej nie używane numery gg były automatycznie usuwane z serwera i trafiały do puli numerów wolnych. Pozwalało to zachować pewną anonimowość bo przecież ludzie niekiedy posiadają w swoich profilach wiele osobistych danych. Nie używany numer np przez 1.5 roku spokojnie można usunąć i przekazać innej osobie rejestrujące sobie nowe konto nie ma sensu trzymać go w nieskończoność. W rezultacie mamy mamy coraz dłuższe numery i bałagan w katalogu publicznym przecież wiele osób zaklada sobie konta tylko na chwilę a oprócz tego mają prywatne numery gg. Nie dałoby sie tak zrobić ?? Wtedy wszyscy będą zadowoleni.

                          Komentarz


                            #14
                            Mam ten sam problem - konto usunięte, ale dane dalej są widoczne. Można coś z tym zrobić?

                            Komentarz


                              #15
                              witam. Wysylalam do Panstwa email z prośba o pomoc w odzyskaniu usunietego numeru gg. Niestety nie otrzymalam zadnej odpowiedzi,wyslalam z 10 emaili. Prosze o pomoc.

                              - - - Updated - - -

                              Czy może mi Pani pomoc w odzyskaniu usunietego konta gg ? piszac na wasz email nie uzsykuje zadnej odpowiedzi

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X