Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Android] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wiem że są w oknie chatu ale chodzi mi i to aby ich wielkość nie była taka "mała" w wyglądzie a była typowa tak jak to wygląda w telegramie czy Messenger czyli bardziej rozciągnięte oraz aby je otwierać w oknie chatu a nie w oddzielej aplikacji bo to nie potrzebie otwiera programy w tle dodatkowe. Napisałem to chyba wcześniej jasno.

    Komentarz


      Problem Archiwum 702 - niestety na ten moment nie jestem w stanie powiedzieć z czego wynika. Archiwum jest do przepisania na nowo ogólnie.

      Co do GIFów, to tak - napisałeś jasno. Problem w tym, że GIFy nie otwierają się w żadnych zewnętrznych aplikacjach i animują się w okienku rozmowy. Stąd moje pytanie o wersję aplikacji, bo opisujesz działanie starszych wersji.

      Komentarz


        Używam bety 4.14.12.20391.

        Komentarz


          GIF-y powinny być większe - tak, kiedyś to zrobimy. Co do kliknięcia na GIF: Albo widzisz GIFa, który się ładnie animuje i taki po kliknięciu się nie otwiera dalej. Jeśli podczas ładowania GIF-a wystąpi jakiś błąd, wtedy GIF powinien być pokazany jako link i w takim wypadk można na niego kliknąć. Jednak jest to sytuacja, która na co dzień nie powinna się zdarzać, więc zachowania w tej sytuacji zmieniać nie będziemy.

          Komentarz


            Przydało by się specjalne oznaczenie osób dodanych do kontaktu w liście rozmów oraz wyświetlanie ich na samej górze listy. Przydatne szczególnie wtedy kiedy piszę dużo osób które pozwala łatwiej znaleźć znane nam osoby i im w pierwszej kolejności odpisać. Ewentualnie w liście kontaktów wyświetlać kto do nas napisał i segregować zgodnie z kolejnością wysłanych wiadomości podobnie jak w Messenger itd.

            Komentarz


              Ustawienia GG - Sortowanie listy kontaktów - po historii rozmów

              Komentarz


                Chodziło mi o bardziej oznaczenie czy ta osoba aktualnie napisała a przy okazji pokazanie treści wiadomości. Segregowanie po historii rozmów to dość uproszczone i jeżeli nie ma się powiadomień z aplikacji można nie wiedzieć czy osoba aktualnie napisała.

                Komentarz


                  Szczerze mówiąc patrząc po tym jak rozwija się GG to oprócz stabilizacji, wprowadzenia gifów i innych usprawnień to tak naprawdę wygląda tak samo jak u powszednich właścicieli. Zamiast wprowadzać nowe innowację dla GG to łatacie ten komunikator taśmą która może trochę dotrwa ale wraz z czasem będzie coraz gorzej. Przydały by się większe zmiany które wpłyną na odbiór całości. Przykładowo Telegram wprowadza bardzo dobre zmiany które uatrakcyjniają ich chat. GG oprócz bardzo fajnej opcji losowania osób nie oferuje nic więcej a wręcz że oferuję mniej lub gorzej niż inni. Może czas na zmiany ? Gwarancje bezpieczeństwa chatu przez szyfrowanie, zmiany wyglądu, dymki chatu nie tylko dla przyszłych użytkowników Androida 10 itd.
                  Ostatnio edytowany przez MattSolo45; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    Zamieszczone przez MattSolo45 Zobacz posta
                    Przydało by się dać wsparcie dla plików Webp aby otwierały się jako obraz a nie jak film.
                    Obsługa WEBP została już zaimplementowana. Zmiana po stronie serwerowej, więc aktualizacja aplikacji nie jest potrzebna.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X