Strona 42 z 43 PierwszyPierwszy ... 3240414243 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 426

Wątek: [Android] BETA - Wasze opinie

Przydało by się dać wsparcie dla plików Webp aby otwierały się jako obraz a nie jak film.

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Dymki powiadomień to grubsza robota. Androidów 5 i 6 jest już stosunkowo niewiele. Od Androida 7 można odpisywać na wiadomości bezpośrednio z powiadomienia. Dlatego nie opłaca się tracić czasu na robienie dymków powiadomień. Lepiej skupić się na innych rzeczach, istotniejszych rzeczach.

Co do drugiego tematu, czyli WEBP to dobrze by było, gdybyś najlepiej nagrał film z tego jak obecnie działa u Ciebie aplikacja. Bo przyznam, że trochę nie zrozumiałem problemu.

Chodzi mi o to że te pliki zamiast otworzyć się jako obraz otwierają się w formie filmu. Link jak to wygląda
    https://www.dropbox.com/s/ubo6e267j3...44-48.png?dl=0

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Precyzując problem, obrazki WEBP wyświetlają się w oknie rozmowy jako zawartość z nieobsługiwaną miniaturką (a nie jako film). Przyjrzymy się problemowi i dodamy obslugę WEBP.

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    My blokujemy konta właśnie na podstawie tych zgłoszeń, więc jak najbardziej należy takie konta zgłaszać.

Awatar MirokuSakumi
    Marka tel.
    Huawei
    Model tel.
    Y6 2018
    FW telefonu
    Android 8.0.0
    Podczas losowania wyskoczył mi błąd HTTP 500 oraz podczas wyszukiwania fraz w archiwum nadal wyskakuje błąd podczas pobierania archiwum 702
    A i jeszcze przy przypominajce GG, nie wiem jak działa algorytm, ale to trochę przykre, że o dniu ojca zostało przypomniane, a o dniu matki już nie.
    Ostatnio edytowane przez MirokuSakumi ; 05.07.2019 o 00:41

Co do gifów mam dwie sugestie 1) niech gify będą pokazywane na chat-cie nie w zmniejszonej wielkości tylko podobnej jak są w messenger czy każdym innym komunikatorze 2) pozwólcie aby się albo automatycznie odpalały w okienku chatu albo przynajmniej jakiś przycisk do ich otwieranie w tym oknie a nie w osobnym programie.

Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Błąd HTTP 500 może oznaczać chwilowe problemy z naszymi serwerami. Błąd 702 pojawia się zawsze, czy czasami?

Co do sprawy z Gifami, to one się odpalają w okienku chatu. Masz najnowszą wersję aplikacji?

Awatar MirokuSakumi
    Marka tel.
    Huawei
    Model tel.
    Y6 2018
    FW telefonu
    Android 8.0.0
    Nie zawsze, kilka razy muszę wpisywać frazę by zaskoczyło czasami wyszuka szybciej czasami wolniej.

Wiem że są w oknie chatu ale chodzi mi i to aby ich wielkość nie była taka "mała" w wyglądzie a była typowa tak jak to wygląda w telegramie czy Messenger czyli bardziej rozciągnięte oraz aby je otwierać w oknie chatu a nie w oddzielej aplikacji bo to nie potrzebie otwiera programy w tle dodatkowe. Napisałem to chyba wcześniej jasno.

Uprawnienia umieszczania postów