Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Archiwum z GG 7.7

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post

Archiwum z GG 7.7

Jak przenieść archiwum rozmów z GG 7.7 do GG 11.3 (bieżąca wersja) ?

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Powinno się wykonać samo. Jeśli nie, możesz spróbować najpierw przenieść archiwum do GG 10, a potem do GG 11

Samo nie zrobiło się bo instalowałem GG 11 na zupełnie nowym kompie. I nie zauważyłem (co nie znaczy, że nie było) pytania o przeniesienie archiwum. Nie ma innej drogi tylko poprzez instalację wcześniejszych wersji? Prawdę nie bardzo chce mi się to robić ......

Paulina
    Go
    Przenieś na nowy komputer wszystkie katalogi robocze dot. 7.7 do ścieżki C:\Documents and Settings\[nazwa profilu win]\Gadu-Gadu, usuń swój numer GG z komputera (z poziomu menedżera profili) w GG 11, a następnie załóż ponownie. Wówczas 11 powinna Cię spytać o import archiwum ze starszych wersji.

Witam, podepnę się pod temat - bo pokrewny - żeby nie zakładać kolejnego. Chcę odzyskać archiwum z gg 7.7, i właściwie po to tę, starą, wersję zainstalowałem. Podmieniłem plik archive.dat (później cały folder z profilem). I zgadza się, stare wiadomości pojawiły się w programie, tyle tylko w dziwnej formie, tzn. w każdej rozmowie są kwestie tylko jednego rozmówcy, w kolejnej rozmowie (o tej samej dacie) są kwestie drugiego rozmówcy. W każdym przypadku była to jedna, przeplatana rozmowa 1 rozmówca - drugi rozmówca, natomiast w archiwum widnieje to jako 2 rozmowy będące monologami). Chyba zrozumiale to opisałem
    Kwestia w tym, czy da się coś z tym zrobić? Jest to bowiem całkowicie niewygodne.

Uprawnienia umieszczania postów