Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kod 1 i wieczne oczekiwanie na zalogowanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    kod 1 i wieczne oczekiwanie na zalogowanie

    witam.
    Jako że jestem posiadaczem telefonu z symbianem belle refresh to chciałbym też kulturalnie korzystać z waszego komunikatora. Lecz jest to dosyć problematyczne, gdyż już od jakiegoś tygodnia, po aktualizacji w sklepie nokii do wersji najnowszej, chyba to jest 4.3.1 nie mogę się w ogóle zalogować. Po wpisaniu danych i kliknięciu na przycisk zaloguj mogę czekać wieczność, a i tak nie połączy się z kontem. Wyświetla mi tylko komunikat gdy nacisne anuluj o nieznanym błędzie kod 1. Dodam że biblioteki qt mam aktualne i zainstalowane wszystkie jakie są wymagane. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Dodam że łącze się przez wifi. A i bym zapomniał. Wcześniejsza wersja również nie działa.

    #2
    Zweryfikowaliśmy i aplikacja uruchamia się prawidłowo na wskazanym systemie. Możesz sprawdzić działanie aplikacji przy wykorzystaniu innego połączenia: Wi-fi lub Internet GPRS?

    Komentarz


      #3
      na mojej nokii 500 się nie uruchamia. Sprawdzałem na innym połączeniu wifi i dalej jest to samo. Gprs niestety nie mogę. Dziś nawet przeinstalowałem soft w telefonie i dalej jest to samo.

      Komentarz


        #4
        Będziemy starali się powtórzyć błąd, a Ty jak będziesz mógł, to sprawdź przy połączeniu GPRS.

        Komentarz


          #5
          Mam to samo co i Ty (Belle FP2) do tej pory wszystko działało i sie logowało ale przestało mi pobierać liste kontaktów w dniu 7.10.2016, postanowiłem usunąć plik gg.conf w C/Data/.cache/ggnetwork i od tego momentu koniec z logowaniem Brak połączenia z internetem kod:100 przy wersji 4.03 (1) przy starszych wersjach które tez próbowałem zainstalować równiez sie nie loguje

          EDIT:
          Rozgryzłem raczej w czym problem, tutaj w temacie opisałem gdzie leży prawdopodobnie problem
          http://forum.gg.pl/showthread.php?13...ll=1#post11975
          Ostatnio edytowany przez PeterMac; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz

          Pracuję...
          X