Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyświetlanie wszystkich rozmów z pc

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wyświetlanie wszystkich rozmów z pc

    Witam.
    Chciałem zgłosić problem, ponieważ gdy piszę na Gadu-Gadu w komputerze a później włączę GG na telefonie to cała rozmowa zaczyna się wczytywać i muszę czekać. Jest to dla mnie kłopotliwe, co z tym zrobić ?

    #2
    Mimo, że rozmowa się wczytuje to przecież możesz dalej pisać. W czym więc problem? Na co musisz czekać?

    Komentarz


      #3
      Jak wczytuje ci 10 osób naraz to jakoś ciężko pisać, wcześniej tego nie było

      Komentarz


        #4
        Ale jak to się objawia? W sensie dostajesz powiadomienia o wiadomościach od tych osób mimo, że wcześniej już je odczytałeś?

        Komentarz


          #5
          Powiedzmy piszę na komputerze ze znajomym, potem sobie kiedyś tam włączę gg w telefonie i w zakładce rozmowy wczytuje mi po koleji wiadomości tzw. okno rozmowy i tam w czerwonym kwadraciku rośnie liczba ile wysłanych było wiadomości. Denerwujące to już jest

          Komentarz


            #6
            Ej no ludzie! Przegieliście! Dużo pisze na telefonie z Waszej najnowszej aplikacji. Duzo, czyli bardzo duzo. Niestety, dzisiaj odpalilem GG na stonie gg.pl i co widze? Przychodza wszystkie wiadomosci z telefonu! Co mniej niz sekunde odtwarzany byl dzwiek GaduGadu. Teraz dziękuję 'programistą' za rozbolałą głowę. Dowidzenia.

            Wyryte z mojego Ace za pomocą TapnijTalk 4
            Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              @Reader, powinieneś na komputerze zainstalować najnowsza wersję GG lub korzystać z GG.pl

              @Krzos, czy masz włączone archiwum online i przede wszystkim czy masz najnowszą niemodyfikowaną wersję GG na telefonie?

              Komentarz


                #8
                @up
                Archiwum online właczone. Najnowsza, z Google Play.

                Wyryte z mojego Ace za pomocą TapnijTalk 4

                Komentarz


                  #9
                  Ale co ma do rzeczy najnowsza wersja ? Krzos ma wlaśnie ten sam problem co ja

                  Komentarz


                    #10
                    Podobny, bo mi to wystepuje na gg.pl, a u Ciebie na komputerze. Chyba czas przejść w 100% na Palringo, jak tak sie dalej bedzie dzialo, bo to jest wku****ce jak musze czekac 15 min, az sie zaladuja wszystkie wiadomosci, i konputer jest obciazony w 100% -,-

                    Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

                    Komentarz


                      #11
                      @Reader, a no ma sporo. Najnowsze mobilne GG ma zaimplementowany feature, którego nie obsługują starsze wersje GG

                      @krzos, na Palringo nie ma GG.Błąd o którym mówicie jednak wynika nie tylko z tego.

                      Jest coś ewidentnie rąbnięte również po stronie GG (zapewne tej serwerowej części, bo wcześniej tak nie było), a to oznacza, że dopiero jutro ktoś się tym zajmie.

                      Komentarz


                        #12
                        @up Wiem, ze nie ma gg. Mialem na mysli "porzucić" gadu-gadu

                        Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

                        Komentarz


                          #13
                          I co zostanie to naprawione ?

                          Jakby najnowsze GG miało mniejsze zapotrzebowanie na procesor i ram to bym zainstalował, lecz w porównaniu z wersją 10 jest duża różnica w płynności.

                          Komentarz


                            #14
                            Na GG 11, GG.pl i najnowszych wersjach mobilnych nie ma rzeczonej uciążliwości.
                            @Reader, na GG 10 nie zostanie to zmienione, bo definitywnie zakończono jego rozwój, podobnie jak starszych wersji.

                            Komentarz


                              #15
                              Nagrałem filmik: http://www.youtube.com/watch?v=kVlvBJYjjxw

                              Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
                              Ostatnio edytowany przez krzos; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X