Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak archiwum z wersji 10 do najnowszej GG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak archiwum z wersji 10 do najnowszej GG

    Witam,

    Bardzo długi czas korzystałam z wersji 10 Gadu-Gadu (ówczesna nazwa) Po dłuższym czasie nie korzystania z tego komunikatora okazało się, że aktualizacja najnowszej wersji rozpoczęła się samoistnie bez możliwości jej zatrzymania i tak zostałam "uszczęśliwiona na siłę".
    Teraz jest tak, że nie mam w ogóle archiwum a w trakcie jego aktualizowania pojawił się komunikat o braku pliku o nazwie "GGdrive-autoplay.exe". Może to ma jakieś znaczenie dlatego piszę. Ponadto wersja 10 mam zapisaną na dysku C a najnowsza jest już zapisywana w nowym miejscu czyli na partycji D czy to może mieć jakiś wpływ na brak archiwum?

    Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

    #2
    Jeśli masz Windows 7 to w start > wyszukaj programy i pliki wpisz: %appdata% powinnaś mieć folder: Gadu-Gadu 10 wejdz w ten folder i w tym folderze powinnaś mieć folder z numerem twojego GG, wejdź w niego i w nim znajdziesz plik: Archive.db i to jest twój plik, w którym jest całe archiwum. (Oczywiście sprawdź wagę pliku, bo jeśli miałaś dużo rozmów w archiwum z lat, to waga pliku powinna być duża a nie kilka kilo, tylko kilka mb) Więc jeśli to wszystko posiadasz to, odinstaluj GG12 (najnowsze) całkowicie je usuń w AppData usuń też folder o nazwie GG. Z AppData skopiuj folder Gadu-Gadu 10 na jakiś dysk, po prostu zrób kopię tego folderu całego, jeśli chcesz przejść na stare GG10, to odinstaluj GG10 i usuń folder Gadu-Gadu 10 z AppData i zainstaluj od nowa GG10 stąd pobierz: http://gadunews.pl/pobierz/?did=142 według mnie jest to najlepsza wersja GG10 Beta 8, sam z niej korzystam od lat! Po zainstalowaniu, wyłącz GG10 i wejdź w AppData i usuń folder Gadu-Gadu 10 (który utworzył się po instalacji GG10) i wklej ten skopiowany z kopii i wejdź w GG, w swój profil i sprawdź archiwum!

    A jeśli nie chcesz, by samo GG10 zakutalizowało się do GG12 to użyj tunera; ggtuner 1.3 i ggtuner 2.2 te tunery dodatkowo całkowicie usuną te bajery z GG10 z okna wiadomości i z okna listy kontaktów.
    Ostatnio edytowany przez hsy; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz

    Pracuję...
    X