Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG się zawiesiło po zrestartowaniu nie ma archiwum rozmów z pewną osobą

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG się zawiesiło po zrestartowaniu nie ma archiwum rozmów z pewną osobą

    Witam
    mam problem chciałem usunąć z archiwum parę rozmów by lepiej i szybciej działało bo miałem dużo tego i się zawieszało co chwile, usuwałem z połowy archiwum stare rozmowy i w pewnym momencie po usuniecie gg sie zawiesiło a w prawym rogu widniała informacja synchronizacja było tak 30 minut po czym zrestartowałem komputer i teraz nie mam archiwum rozmów z pewna ważną osobą w archiwum ta osoba byłą na samej górze także nie miałem możliwości tego usunąć przypadkowo, na telefonie i gg.pl także w archiwum nie widnieje ta osoba czy da się to jakoś naprawić ze przez błąd gg usunęła się nie ta rozmowa co powinna ?

    #2
    watpie ale mozesz pisac do gg network przypuszczam ze trzymaja logi rozmow mimo ich kasacji przez nas na gg z tym ze watpiace tez ze ci je dadrza no chyba zes z policji

    Komentarz


      #3
      stało się tak przez błąd w GG jak włączymy archiwum i usunę archiwum z pewną osobą i kliknę od razu by usunąć archiwum z inna osobą wyskakuje okienko dialogowe czy potwierdzić i w tym momencie archiwum się "odświeża" znika wcześniej usunięte archiwum z osobą pierwszą i i gdy potwierdzę w okienku by usunąć archiwum z 2 osobą to zamiast tego usuwa się archiwum z osoba z która ostatnio rozmawialiśmy. Czy da sie to przywrócić w związku z tym ze to jest błąd po stronie GG ??

      Komentarz


        #4
        Przeinstaluj sobie system

        Komentarz


          #5
          i co to niby da ? nic to jest błąd po stronie GG a nie systemu

          Komentarz

          Pracuję...
          X