Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[WIN 10] Sugestie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [WIN 10] Sugestie

    Hej, kolejne problemy etc:
    POST EDYTOWANY CO TROCHE ZNALEZIONE BLEDY

    1. Podczas odtwarzania dźwięku z GG (nowa wiadomość) przerywa odtwarzanie muzyki z odtwarzacza systemowego.

    2. Często samo przewija na sama gore rozmowy, denerwuje to ( poniewaz wystepuja lagi ( patrz pkt. 4 ) przy wczytywaniu rozmow wczesniejszych )..

    3. Za dlugo wczytuje liste kontaktow(rozmow) oraz po wybraniu rozmowy(rowniez jak i z powiadomienia), wczytywanie rozmowy trwa godzinę.. Spróbujcie dodać opcje taka jak z wczesniejsze wersji: "Pokaz wczesniejsze wiadomości"

    4. Ogólne lagi..

    5. Jeśli usunę rozmowę np. Z Tomkiem, to nie moge rozpocząć nowej rozmowy z nim, poniewaz nie wyświetla go w liscie kontaktow.. On musi do mnie napisac .

    6. Brak gier

    7. Dubluje powiadomienia konferencji.. Np. Mam dwie te same konferencje..
    8. Brak emotikon.. Tzn sa, ale często się nie pokazują.. Wkurza..

    9. Jak z opcja odpowiadania z belki? Prosze o odpowiedz
    10. Rzecz wazna, centrum powiadomien czy cos ? W sensie, mam niezaakcpetowane zaproszenia od kogoś.. Gdzie moge je zaakceptować?

    11. Poprawka z oknem rozmowy.. Konfiguracja czcionki, tlo pod tekst..

    12. Zmiana ekranu logowania na bardziej "styl 10", menadzer profil;
    13. Podczas uruchamiania rozmowy z powiadomienia na telefonach bez dedykowanych przyciskow ( czyli z wysuwanymi przyciskami wstecz, home, szukaj ) ; za pierwszym razem pole "Wpisz wiadomośc" ( to w białej otoczce ) nachodzi na przycisik "wyslij wiadomosc" "profil" i "wyslij pliki"

    14. Brak opcji jak widzialem dodania kontaktu do ulubionych
    14_1. Kontakty ullubione nie sa pokazywane na samej górze rozmowy

    15. Czasem nie wyswietla avataru przy wiadomości, jeśli dana osoba posiada avatar

    16. Komunikat "wystapil problem z polaczeniem serwera GG" nie dziala jak należy. Jak sie pojawi to juz nie znika (mimo, ze mogę korzystac z gg) i takie tam.. Dopracujcie go

    17. Mialem sytuacje, ze w tej waszej aplikacji beta, napisalem cos, co w ogole nie dotarlo do odbiorcy, a w rozmowie bylo napisane, ze zostalo wysłane. Natomiast na gg.pl bądź w aplikacji desktopowej również nie bylo tej wiadomości. Czyli nie pokazuje prawidlowo czy wiadomość została wyslana prawidłowo, badz nie wysyla prawidlowo wiadomości.

    18. Zle pokazywany postęp wysylania plików. Jeśli wysylamy wiecej niz jeden plik, to "pasek postepu" jest na poziomie 100% i dopiero po wyslaniu wszystkich plików oprócz ostatniego, pasek pokazuje prawidlowa wartosc

    btw. Mój internet to 915megabit / 511 mbit; wiec na pewno dlugie wczytywanie rozmow nie jest winą internetu

    Moze tez tak szybsze aktualizacje tej bety i lepszy kontakt ? Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez Niewidzialny; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Kpiny?

    Komentarz


      #3
      @Niewidzialny - to nie kpiny. To GGTeam. W sumie to dziwię się, że Chciało Ci się wogóle jakiekolwiek sugestie i propozycje co do GG przekazywać. Wystarczyło poczytać od mniej więcej połowy wpisów o testach programu ( dla każdej wersji ) i zobaczyć co było z tego zrealizowane. A już całkiem do myślenia powinno Ci dać zanikająca częstotliwość jakichkolwiek wpisów od użytkowników z sugestiami poprawek itp.

      No chyba że nie chciało Ci się tego wszystkiego przeglądać

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez northareth Zobacz posta
        @Niewidzialny - to nie kpiny. To GGTeam. W sumie to dziwię się, że Chciało Ci się wogóle jakiekolwiek sugestie i propozycje co do GG przekazywać. Wystarczyło poczytać od mniej więcej połowy wpisów o testach programu ( dla każdej wersji ) i zobaczyć co było z tego zrealizowane. A już całkiem do myślenia powinno Ci dać zanikająca częstotliwość jakichkolwiek wpisów od użytkowników z sugestiami poprawek itp.

        No chyba że nie chciało Ci się tego wszystkiego przeglądać

        normalnie porażka

        Komentarz


          #5
          Is it dead?

          Komentarz


            #6
            Nie wiem, czy ktoś to czyta;

            ale.. aktualiacja nr. 1.13 ..

            która wniosła w rozmowie tło dla tekstu swojego/tego z kim piszemy

            czyli

            "11. Poprawka z oknem rozmowy.. Konfiguracja czcionki, tlo pod tekst.."
            ;

            Wygląda to masakrycznie, nie da się tego zmienić? Ochydne.. pomyślcie nad Designem.. ;=;

            Komentarz


              #7
              Zastanawiam się czy nie napisać własnego klienta GG, bo to co jest teraz to masakra..

              Komentarz


                #8
                Właśnie jestem tak jakby w trakcie ^_~

                Komentarz

                Pracuję...
                X