Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja 4.10.0.20329

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aktualizacja 4.10.0.20329

    Witam, po aktualizacji 4.10.0.20329 nie działają emotikony, android 8.1.0 nakładka emui 8.1.0
    ss https://imgur.com/a/dV6TxmO
    Własny hosting i podpinanie domen. TS3 za darmo gdy nie stoi pusty.

    #2
    Dziękuję za informację. Wersja z poprawką jest już do pobrania.

    Komentarz


      #3
      Wasky może by tak umieszczać changelogi bo taka cisza na forum, aktualizacja jest to nie wiadomo co się zmienia

      Komentarz


        #4
        Changeloga umieszczę, tak jak zawsze to robię. Nie miałem czasu jeszcze tego zrobić. Nie ma w tej wersji żadnych zmian poza modyfikacjami związanymi z RODO - czyli zmieniły się teksty podczas rejestracji nowego konta. Żadnych istotnych zmian nie ma.

        Komentarz


          #5
          a czy właśnie z wiązku z RODO nie powinien być zlikwidowany katalog publiczny i ruletka tak jak to jakiś Janusz pisał na fejsie?

          Komentarz


            #6
            Ja tutaj nie czuję się na siłach wypowiadac w tej kwestii, bo to sprawa dla prawników. No ale nasi prawnicy czuwają nad tym, byśmy byli zgodni z przepisami, więc skoro nie powiedzieli nam, żeby usunąć katalog publiczny i ruletkę, to znaczy, że jest w porządku.

            Komentarz


              #7
              gg ma swoich prawników, jakoś trudno mi w to uwierzyć

              Komentarz


                #8
                Mateuszol, RODO to wytyczne dotyczące m. in. przetwarzania i przechowywania danych oraz informowania o tym użytkowników. Jeśli tylko GG zaktualizowało odpowiednio regulaminy i politykę prywatności nie ma żadnego powodu dla którego miałoby rezygnować z tych usług.

                Co do tego czy posiadają prawników czy nie... Zastanówmy się. England - firma zajmująca się przelewami pomiędzy dwoma krajami zostaje właścicielem największego polskiego komunikatora, z potężną bazą danych osobowych, ogromnym zapleczem technicznym, do tego zatrudniająca zapewne dziesiątki pracowników... Tak, chyba stać ich na etatowych prawników.

                Komentarz


                  #9
                  wiem wiem, pisałem o tym RODO przed zmianą regulaminu GG

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X