Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 86

Wątek: [Desktop] Wydanie GG v. 12.4.89.12100

osobiście mi się nie zbyt podoba nowy wygląd ;- ; o wiele bardziej wolałam stary i kilka znajomych mi osób też nie jest zbytnio zachwycona zmianami. Fajnie, że gg się rozwija, ale może była by możliwość dodania w kolejnej aktualizacji opcji powrotu do starego wyglądu? Trochę mi przeszkadza w zasadzie wygląd jak z mobilniaka na pc (i z tego co wiem z otoczenia, pare osób też narzeka). Nie atakuję, jedynie zadaję pytanie

Doświadczony GGadacz
    Nie licz na to, nikt sie nie cofnie ze zmianami.

zadałam po prostu pytanie. nie licze na cud, tylko zwyczajnie zapytałam v:

Nowy widok też mi się nie podoba... mojej znajomej też nie. Wolimy stary, naprawdę nie ma możliwości dodania opcji? Domyślnie byłby ten nowy, a po zmianie ustawień można byłoby uzyskać poprzedni. Jednak widać, że użytkownicy są podzieleni. Nowy widok dla mnie jest znacznie mniej wygodny na dużym monitorze. To co na telefonie się sprawdza - tutaj nie za bardzo.

Doświadczony GGadacz
    Cytat Zamieszczone przez Marcin K Zobacz posta
    Naprawione
    Ale co naprawione? Czcionka?

Mnie tylko drażnią wielkie linki z YouTuba i w sumie nie tylko bo z innych stron tez wyświetlają się na całe okno, aż trzeba przewijać.
    Ostatnio edytowane przez mikuu ; 10.04.2019 o 16:32

Cytat Zamieszczone przez mikuu Zobacz posta
    Ale co naprawione? Czcionka?

Mnie tylko drażnią wielkie linki z YouTuba i w sumie nie tylko bo z innych stron tez wyświetlają się na całe okno, aż trzeba przewijać.
    Tak czcionka w gg.pl.

Cytat Zamieszczone przez RetnaX Zobacz posta
    Mały błąd w wyborze rozmiaru czcionki
    Naprawili

Marka tel.
    Xiaomi
    Model tel.
    Mi 8 lite
    FW telefonu
    MIUI 10.2.2.0 || Android 9 Pie
    Cytat Zamieszczone przez Melok Zobacz posta
    Nowy widok też mi się nie podoba... mojej znajomej też nie. Wolimy stary, naprawdę nie ma możliwości dodania opcji? Domyślnie byłby ten nowy, a po zmianie ustawień można byłoby uzyskać poprzedni. Jednak widać, że użytkownicy są podzieleni. Nowy widok dla mnie jest znacznie mniej wygodny na dużym monitorze. To co na telefonie się sprawdza - tutaj nie za bardzo.
    Cytat Zamieszczone przez Kitek Wyklęty Zobacz posta
    osobiście mi się nie zbyt podoba nowy wygląd ;- ; o wiele bardziej wolałam stary i kilka znajomych mi osób też nie jest zbytnio zachwycona zmianami. Fajnie, że gg się rozwija, ale może była by możliwość dodania w kolejnej aktualizacji opcji powrotu do starego wyglądu? Trochę mi przeszkadza w zasadzie wygląd jak z mobilniaka na pc (i z tego co wiem z otoczenia, pare osób też narzeka). Nie atakuję, jedynie zadaję pytanie
    Podpisuję się pod tym obiema rękami. Aktualnie dostaję szału, kiedy mam włączoną rozmowę w okienku na pełnym ekranie, strasznie niewygodne to wyświetlanie. Sprawdza się na mniejszych oknach/urządzeniach mobilnych, ale na większych ekranach jest straszne. Wprowadzenie opcji z możliwością powrotu do starego wyświetlania wiadomości, albo chociaż możliwość ustawienia tego tak, żeby wszystkie wiadomości wyświetlały się od lewej byłoby chyba rozwiązaniem satysfakcjonującym obie strony

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Jeśli chodzi o telefony, to GG mobilne już trzykrotnie zaliczyło zmianę totalną wyglądu. I zawsze były sugestie, by dać możliwość wyboru wyglądu. Musielibyśmy utrzymywać kilka wersji wyglądu, do tego dochodzi pięć skórek. Czyli już podczas samego testowania mamy 5 * 3 = 15 przypadków. Nie byłoby szans, byśmy byli w stanie to utrzymać. Świat idzie naprzód, wygląd aplikacji czasem ulega dramatycznej zmianie i niestety trzeba do tego przywyknąć.

Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy
    Zarejestrowałam się na forum tylko dlatego by napisać jak skrajną porażką jest nowy wygląd gg.
    Na telefonach jest jak najbardziej ok, ale na pc nie da się tego używać! Ten rozstrzał, czytanie wiadomości równanych do prawej... horror. Do tego nie można przeczytać dłuższej wiadomości lub nadrobić konferencji, bo jeśli ktoś pisze - z automatu przerzuca na dół. Przykro mi, ale wygląd mobilny na PC po prostu się nie sprawdza!
    Zmiana wglądu aplikacji to jedno, ale uniemożliwianie z jej korzystania to drugie.
    Pół dnia poświęciliśmy dzisiaj ze znajomymi na szukanie innego komunikatora i testowanie programów typu Miranda lub pingin, żeby dało się normalnie korzystać.
    Fajnie, że się rozwijacie, ale jeszcze fajniej by było jakbyście nie dyskryminowali przy tym użytkowników PC.